Kluziště na Kraví hoře bude otevřeno do konce února

brusle hokejBrno, 2. února 2017 - Pro všechny milovníky bruslení nabízí kluziště na Kraví hoře ideální podmínky, čehož využívají denně stovky Brňanů. V této bruslařské sezóně, která potrvá až do konce února, jsou připravena dvě kluziště, jedno pro veřejnost a druhé pro hobby hokej.

"Obě kluziště se nachází v přední části Sportovního a rekreačního areálu (příspěvková organizace městské části Brno-střed) a jsou podle své polohy nazvány horní a spodní. Horní kluziště slouží sportovnímu vyžití tzv. hobby hokeji, přičemž ledová plocha je vybavena hokejovými brankami a je možné si kluziště pronajmout v jednotlivých časových blocích. Pronájem je umožněn po celý den a celý týden a vzhledem k tomu, že zájem o kluziště je mimořádný, je nutné se včas objednat," uvedla mluvčí MČ Brno-střed Denisa Kapitančiková.

Vstupné na veřejné bruslení na spodní kluziště činí pro dospělé 50 Kč za časový blok; Cena za děti do 15 let, seniory, ZTP a děti s doprovodem činí 30 korun. Kluziště jsou opět upravována odborně strojově, malou a velkou rolbou. Na místě je také tradiční zázemí na odložení bot a přezutí.


Související články: