Kluziště na Kraví hoře bude otevřeno do konce února

Brno, 2. února 2017 - Pro všechny milovníky bruslení nabízí kluziště na Kraví hoře ideální podmínky, čehož využívají denně stovky Brňanů. V této bruslařské sezóně, která potrvá až do konce února, jsou připravena dvě kluziště, jedno pro veřejnost a druhé pro hobby hokej.

"Obě kluziště se nachází v přední části Sportovního a rekreačního areálu (příspěvková organizace městské části Brno-střed) a jsou podle své polohy nazvány horní a spodní. Horní kluziště slouží sportovnímu vyžití tzv. hobby hokeji, přičemž ledová plocha je vybavena hokejovými brankami a je možné si kluziště pronajmout v jednotlivých časových blocích. Pronájem je umožněn po celý den a celý týden a vzhledem k tomu, že zájem o kluziště je mimořádný, je nutné se včas objednat," uvedla mluvčí MČ Brno-střed Denisa Kapitančiková.

Vstupné na veřejné bruslení na spodní kluziště činí pro dospělé 50 Kč za časový blok; Cena za děti do 15 let, seniory, ZTP a děti s doprovodem činí 30 korun. Kluziště jsou opět upravována odborně strojově, malou a velkou rolbou. Na místě je také tradiční zázemí na odložení bot a přezutí.


Související články:

Komentáře  

 
0 #3 Brian 2017-07-23 19:26
Excellent way of describing, and good post to get information regarding my presentation subject, which i am going to present in academy.


Feel free to surf to my web site - foot pain gabapentin (http://laurindaangle.hatenablog.com/archive/2016/03/02: http://laurindaangle.hatenablog.com/archive/2016/03/02)
Citovat
 
 
0 #2 Efren 2017-07-12 09:03
The people were attractive. That is all that really matters at the end.


Here is my web site; ettalong swingers: http://australiaadultclubs.com/new-south-wales/ettalong.html
Citovat
 
 
0 #1 Blair 2017-06-01 06:55
My brother recommended I might like this blog. He used to be totally right.
This post truly made my day. You can not believe just
how much time I had spent for this information! Thank you!Also visit my blog foot
pain and numbness: http://sheryl7cline1.snack.ws/what-exactly-is-severs-disease.html
Citovat
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit