Baseballoví Draci o víkendu zahájí cestu za dalším extraligovým titulem

Brno, 5. září 2013 – Draci Brno o víkendu otevřou finálovou sérií basaballové extraligy na domácím stadionu v Komárově. Do cesty za ziskem již 19. titulu se jim postaví klub Kotlářka Praha. Úvodní zápas finále bude ozvláštněn dražbou předmětů, jejíž výtěžek půjde na podporu talentované mládeže. O programu informoval trenér Draků Arnošt Nesňal.

„Oba týmy okupují všechny dlouhodobé statistiky na prvních dvou místech a rozdíl je opravdu minimální," uvedl Nesňal. Letošní bilance vzájemných zápasů je velmi vyrovnaná, a to 3:2 vítězstvím ve prospěch Draků, což slibuje napínavou finálovou podívanou.

Sobota 7.9. – 14:00 DRACI Brno – Kotlářka Praha MBS

Neděle 8.9. – 14:00 DRACI Brno – Kotlářka Praha MBS

Sobota 14.9. – 14:00 KOTLÁŘKA Praha – DRACI Brno Areál Markéta

Neděle 15.9. – 14:00 KOTLÁŘKA Praha – DRACI Brno Areál Markéta

Sobota 21.9. – 14:00 DRACI Brno – Kotlářka Praha MBS

Po sobotním zápase na Městském baseballovém stadionu se uskuteční dražba předmětů ve prospěch sdružení Baseball Czech. Hlavním tahákem dražby budou dresy dvou zřejmě největších legend brněnského baseballu, jejichž souboje na nadhazovacím kopci se navždy zapíší zlatým písmem do soubojů o baseballový trůn v Brně a v České republice. Dračí dres s číslem 34 Geoffa Samuelse a MLB dres věnovaný Rogerem Daegem. Peníze zísakné dražbo budou použity na podporu talentované mládeže.

(red), foto: Archiv Draci Brno


Související články:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit