Plavecký stadion za Lužánkami nabídne lekce plavání s trenérem zdarma

Brno, 26. února 2013 – Návštěvníci Městského plaveckého stadionu za Lužánkami mohou od 5. března využít služeb profesionální trenérky plavání, která poradí se zlepšením plavecké techniky i kondice. Trenérka bude k dispozici ve stanovených termínech a časech, a to zdarma.

Po dobu zavedení budou tyto profesionální plavecké lekce plánovány zdarma, zákazník nebude muset oproti běžnému vstupnému připlácet. Speciální lektorské hodiny plavání odpovídají na poptávku veřejnosti po zdokonalení plaveckých stylů. Trenérský dohled je určen především pro pokročilé plavce, ale také začátečníky. Trenérka poradí návštěvníkům, jak vylepšit plavecký styl, který přispěje k maximálnímu využití celého těla, zvýšení účinků pohybu ve vodě a tím také k nárůstu fyzické kondice.

Forma plaveckých lekcí je stanovena záměrně flexibilně, aby si návštěvník mohl sám zvolit termín, který je pro něj nejvhodnější a nemusel se závazně k výuce přihlašovat. Trenérské lekce budou probíhat v úterý a čtvrtek, vždy dopoledne od 6:00 do 10:00 hodin a odpoledne od 19:00 – 22:00 hodin, v dráze číslo tři.

Lektorská hodina je plánována v patnáctiminutových blocích, ve kterých se bude měnit plavecký styl – prsa, kraul, znak a motýlek. Návštěvníci si tak během hodiny vyzkouší všechny techniky a dozví se, na kterých prvcích musí ještě zapracovat.

Služba bude prozatím poskytována v ceně vstupného, za speciální trenérské lekce nebude momentálně nutné připlácet. První plavecké lektorské hodiny začínají 5. března 2013.

Zdroj: Starez Sport

 


Související články:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit