Tango veze z Pardubic vysokou výhru 9:2

14. září 2012 - Tango vstoupilo vítězně do nového ročníku Chance Futsal ligy a na palubovce Pardubic si na Torfu výhrou 9:2 smlslo. První domácí utkání odehraje za týden proti Benagu.

Na začátku utkání byla znít velká nervozita obou celků a snaha o neudělání chyby hned v prvních minutách. Tango kombinovalo a hledalo zdlouhavě, kudy by vede cesta k brance domácích. A nakonec dokázalo hned svoji první větší šanci přetavit v branku, ve čtvrté minutě otevřel skóre kapitán Pepa Havel, když po krásné přihrávce Záruby měl před sebou prázdnou branku - 0:1. Hned vzápětí pak střela Záruby mířila jen těsně vedle šibenice domácí branky. V osmé minutě měl Seidler dvě dobré pozice, ale Šimon držel pro Pardubice stále manko jedné branky. Jenže za minutku už se nejlepší střelec základní části loňské sezóny prosadil, na 0:2 zvýšil po přihrávce Beleje a pod padajícím Šimonem dopravil míč do sítě. Poté si domácí vzali oddechový čas, ale Tango dál hrálo velmi dobře, Michal Seidler nastřelil nejprve tyč a v 15. minutě pak Belej napálil spojnici domácí svatyně.

Další branka pak padla v minutě šestnácté, domácí Melechovský zazmatkoval, nabídl míč dotírajícímu Zárubovi a ten šancí nepohrdnul - 0:3. Torf se ale ani v takové situaci nevzdával, ale hostující brankař Kubíček předvedl dva skvělé zákroky. Nedáš-dostaneš, klasická poučka, rychlý protiútok po zákrocích Kubíčka po přihrávce Chadzidise zužitkoval Buršík - 0:4. Do poločasu už jen Seidler trefil další (čtvrtou) tyč a Šimon dostal od Beleje nohou do obličeje, ale nic gólového podstatného se neudálo.

Druhý poločas pro Tango začal ideálně, po krásné přihrávce Chadzidise přidal svou druhou branku Radim Záruba,Šimon neměl z této nacvičené akce šanci cokoliv přečíst a odhodlání domácích. Domácí se dočkali první branky ve 23. minutě, Hron zužitkoval přihrávku Jeřábka II a Kubíček neměl šanci - 1:5. Ale rozjeté Tango dál šlapalo, nejprve Seidler oratítkoval popáté tyč a pak se proměnil v nahrávače, posunul do středu na Beleje a ten hned z první z 15 metrů krásně trefil roh branky - 1:6.

Michal Belej následně přidal i další branku, když prostřelil Šimona mezi nohy - 1:7. Domácí ale za čtvrtminutu korigovali, Urbanec přistrčil míč na Melechovského, který prostřelil Kubíčka ránou po zemi - 2:7.  Tango pak nechtělo dopustit nějakou přestřelku a bránění výsledku, nasadili power-paly, domácím dlouho nepustilo míč a drželo pevně opratě utkání. V poslední minutě pak Veselovský a Buršík dali výsledku definitivu na 2:9.

Zdroj a foto: Petr Havlík, FC Tango Brno


Související články:
Tiskárna Brno (CCB)