Fotbalisté Zbrojovky odehrají před návratem do ligy maximálně osm přípravných duelů

Brno, 7. června 2012 (MEDIAFAX) - Fotbalisté Zbrojovky Brno absolvují v přípravě před návratem do Gambrinus ligy nanejvýš osm přípravných duelů a v červenci se vydají se na herní soustředění do Rakouska. Klub o tom ve čtvrtek informoval na oficiálních internetových stránkách.

fotbal4

Zbrojovka sice po loňském pádu z nejvyšší soutěže obsadila čtvrtou příčku ve druhé lize, ovšem vítězné Ústí nad Labem ani třetí Sokolov nedostaly licenci pro první ligu a po středečním mimořádném Ligovém shromáždění Fotbalové asociace České republiky se mohl z postupu radovat brněnský klub.

Staronový účastník Gambrinus ligy začne přípravu na sezonu ve středu 20. června, ve stejný den bude známý i los nejvyšší soutěže pro ročník 2012/2013.

Mezi dosud pěti známými protivníky svěřenců kouče Petra Čuhela v přípravě jsou z první ligy Olomouc, Ostrava a Hradec Králové, dále sedmý celek slovenské nejvyšší soutěže ze Zlatých Moravců a druholigové Znojmo. Další dvě až tři utkání odehrají Brňané v červenci během týdenního soustředění v Rakousku, přičemž soupeři jsou ještě v jednání.

Plán letní přípravy fotbalistů FC Zbrojovka Brno:

20. června: úvodní sraz
30. června: Zbrojovka Brno - Znojmo (Ivančice, 17.00)
3. července: Zlaté Moravce - Zbrojovka Brno (17.00)
7. července: Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno (10.00)
11. července: Zbrojovka Brno - Baník Ostrava (Zaječí, 10.15)
14. července: Zbrojovka Brno - Hradec Králové (Moravská Třebová, 17.00)
15. - 22. července: soustředění v Rakousku (2 až 3 přípravná utkání v jednání)
28. července: 1. kolo Gambrinus ligy

Petr Říha

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...