Zbrojovka zvolila nové představenstvo a stále myslí na postup

Brno, 3. května 2012 (MEDIAFAX) - Fotbalový klub FC Zbrojovka Brno má po změně vlastníka nové složení představenstva a dozorčí rady, o němž rozhodla valná hromada. Předsedou se stal současný majitel klubu Jaroslav Přeček, klub o tom ve čtvrtek informoval na svém webu.

Přečkova společnost FOR Brno Plus je od března je novým majoritním vlastníkem druholigového klubu a její majitel stojí v čele představenstva. Staronovým místopředsedou tohoto orgánu zůstává Václav Bartoněk a stejnou pozici má nyní také Zdeněk Kudela, jenž je zároveň sportovním ředitelem klubu.

V dozorčí radě společnosti FC Zbrojovka Brno zůstal z bývalého složení pouze Jiří Crha, kterého doplnili nový předseda dozorčí rady Marek Škrobánek a výkonný ředitel fotbalového klubu Martin Maťašovský.

Fotbalisté Zbrojovky Brno po loňském pádu z Gambrinus ligy a nevydařeném podzimu chtěli na jaře usilovat především o udržení ve druhé nejvyšší soutěži, ovšem po příchodu trenéra Petra Čuhela a sérii vydařených výsledků ještě mohou pomýšlet na návrat do první ligy. Na druhou postupovou příčku ztrácejí pět kol před koncem čtyři body.

Petr Ríha

Související články:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit