Trenér Kafka povede fotbalisty Zbrojovky Brno i v dalším druholigovém zápase

Brno, 18. října 2011 (MEDIAFAX) - Po výhře nad Varnsdorfem zůstane trenér Róbert Kafka na lavičce druholigových fotbalistů Zbrojovky Brno minimálně ještě jeden zápas, přičemž klub stále hledá náhradu za odvolaného René Wagnera. Jihomoravané o tom informovali na svém webu. Sobotní druholigová premiéra bývalého hráče Zbrojovky a v současnosti šéftrenéra mládeže v brněnském klubu Kafky skončila výhrou 3:1 a stejný kouč povede tým i v dalším soutěžním utkání, v němž se ještě na jaře prvoligový celek představí v sobotu od 10.15 na hřišti béčka pražské Sparty.

"Jednání o příchodu nového trenéra nadále probíhají, ale na nejbližší zápas na Spartě bude dále mužstvo připravovat trenér Kafka, který s týmem uspěl proti Varnsdorfu," poznamenal sportovní ředitel Zbrojovky Richard Dostálek.

Kafka nahradil Wagnera po prohře 0:3 ve Znojmě začátkem minulého týdne, kdy se mužstvo nacházelo po deseti kolech druhé ligy s pouhými sedmi body na předposlední pozici. Díky teprve druhému vítězství v sezoně jsou Brňané nyní čtrnáctí.

Petr Říha

Související články:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit