Draci Brno opět v čele

BaseballBrno, 10. srpna 2011 - Po víkendových zápasech se Draci vrátili zpět do čela extraligy. Zatímco Draci byli 100%, když nejprve v sobotu porazili Arrows Ostrava 11:3 a pak potvrdili v neděli proti Olomouci 12:0. Kotlářka Praha zaváhala s Hrochy. Ostravský zápas začal opravdu kuriózně.

 

Ostravský starter Lisko si sice poradil s Hajtmarem strikeuotem, ale kečr nadhoz nezpracoval a následně přehodil první metu, kterou si zadní polař zaběhl, ale dalším nepřesným hodem poslal Hajtmara až na metu třetí, a když pak míč ještě odskočil polaři v levém poli, Hajtmar už měl cestu volnou pro úvodní doběh utkání.

Druhý doběh úvodní směny zařídil již šestým homerunem v sezóně Martin Schneider. Arrows sice hned v závěru první směny snížili jedním bodem, ale pak už byli Draci výrazně aktivnější. Pálkaři Arrows se dostali proti nadhazovačům Ahearnovi (7směn) a Chroustovi (2směny) na metu pouze sedmkrát. Pálkaři Draků dokázali osmnáctkrát odpálit a navíc šestkrát získali metu zdarma. Utkání skončilo 11:3.

Tento víkend hodně napoví.
V sobotu se od 13:00 utkají na MBS Draci s Kotlářkou a následně s Krčí a na Kraví Hoře bude Technika nejprve bojovat s Krčí a pak s Kotlářkou. V neděli bude ve stejnou dobu MZLU EXPRESS Brno hostit Arrows Ostrava a v druhém zápase Skokany Olomouc. Tým Hrochů se utká na Kraví Hoře se stejnou dvojící v opačném pořadí.

 


Související články:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit