Asistentem trenéra Wagnera bude ve Zbrojovce bývalý ligový hráč Zúbek

Brno, 20. června 2011 (MEDIAFAX) - Novým asistentem u fotbalistů brněnské Zbrojovky se stal Marek Zúbek, kterého si vybral kouč René Wagner. Druholigový klub o tom informoval na svých oficiiálních internetových stránkách.

Z trojice bývalých asistentů zůstal u týmu po sestupu do druhé ligy pouze trenér brankářů Josef Hron, zatímco Petr Čuhel a Milan Duhan u mužstva skončili. K Hronovi si hlavní kouč Wagner vybral za asistenta Zúbka, který má na kontě 359 ligových startů a s nímž spolupracoval u brněnského dorostu.

"S Markem jsme si perfektně rozuměli. Jsme na sebe zvyklí a víme, co můžeme jeden od druhého čekat. Proto jsem rád, že na nedávnou spolupráci opět navážeme i u áčka. Co se týče Pepy Hrona, tak toho znám velmi dlouho, v minulosti jsme byli společně u juniorky. Jeho práce si vážím," vysvětlil Wagner.

Zúbek byl v minulé sezoně asistentem Wagnera u staršího dorostu, po 20. kole a Wagnerově odchodu k tehdy ligovému celku se posunul na post hlavního kouče týmu U19. Nyní bude kromě pozice asistenta pracovat také jako vedoucího mužstva, v této roli nahradí Karla Večeřu mladšího.

Petr Říha, foto - zdroj: FC Zbrojovka Brno

Související články:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit