Láska je slepá: V Ponrepu pokřtí knižní debut spisovatelky Kiesslingové

Brno 25. listopadu 2014 – V brněnském klubu Ponrepo proběhne ve čtvrtek 27. listopadu v 19:00 hod. křest knižní prvotiny Pavlíny Kiesslingové – Láska je slepá. Knihu pokřtí houslistka Ilona Stryová, zpěvák Julián Záhorovský, spisovatelka Klára Janečková a moderátor Richard Sacher.

laska je slepa pavlina Kiesslingova

Součástí křtu budou také hudební vystoupení kmotrů i samotné autorky, která hraje na saxofon. Večer vyvrcholí slavnostním otevřením výstavy aktů, na kterých autorku knihy zachytil svým objektivem fotograf Jan Hájek.

Kniha „Láska je slepá“ vypráví pravdivý příběh o dívce, která se zamiluje a přes růžové brýle nevidí chyby partnera, ani když ji okolí upozorňuje na nenápadné, ale o to zákeřnější nebezpečí rostoucího domácího násilí. Dívka má pocit, že je svobodná a šťastná. Ale pouze do chvíle, kdy se nastěhuje ke své lásce do Brna. V tu chvíli je totiž její zdánlivé štěstí u konce. Končí úspěšně nastartované taneční a hudební aktivity v Ponrepu, fotomodeling i její ostatní koníčky. Vztah se dostává do krizí, ale časté konflikty, psychický teror a stupňující se výhrůžky manipulativního přítele zamilovaná dívka opět přehlíží. Nakonec se vše vyhrotí do situace, která dívce zaslepené láskou, přináší boj o život. Knihu vydalo nakladatelství Alfa – Omega, Praha – východ.


Související články:

Jaké příslušenství byste měli používat pro svůj vůz

Jako majitel vozidla víte, že je důležité udržovat vozidlo v dobrém stavu. Nejenže díky tomu váš vůz vypadá hezčí, ale také pomáhá udržovat jeho bezproblémový provoz. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je používání autopříslušenství.

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF

Kulturní akce v Brně