Slovenský jazzman Peter Lipa zahraje v Sono Centru

Brno, 13. května 2014 – Jeden z nejúspěšnějších slovenských zpěváků, skladatelů a hudebníků se již zítra představí v brněnském klubu Sono Centrum. Slovenská jazzová legenda Peter Lipa zde se svým Peter Lipa Bandem zahraje vedle osvědčených hitů také řadu nových skladeb s texty Milana Lasici. 

peter lipa

Peter Lipa je nejvýznamnější osobnost slovenské jazzové scény. Má za sebou nespočet koncertů po celém světě a desítky velmi úspěšných nahrávek. Zatím poslední album Petera Lipy na texty Milana Lasici nese název Návštěva po rokoch. Jedna se o pokračování veleúspěšné platinové nahrávky Lipa spieva Lasicu, po které následovala skvělá nahrávka Lipa 68, která je již platinová. Pro zatím poslední album Milan Lasica napsal 14 textů o lásce, vztazích, erotice a životě. Koncerty Petera Lipy se nesou v přátelském duchu, interpret je znám skvělou komunikací s publikem, skvělým doprovodným bandem a tak jeho koncerty mají skvělou atmosféru. Ve spojení se špičkově vybaveným Sono Centrem koncert slibuje nevšední zážitek.

Sono Centrum se nachází v Brně na ulici Veveří uvnitř zcela nové nápadné moderní stavby. Tato budova zahrnuje hotel, restauraci a hlavně hudební klub pro více než tisíc návštěvníků. Vynikající ozvučení hudebního klubu zajistilo nahrávací studio Sono. Koncert se odehraje ve středu 14. května od 20.00. Vstupenky jsou k dostání za 290 Kč.

(red), foto: Peter Lipa, archiv peterlipa.com


Související články: