Autogramiáda a křest nové knihy TROJKA Richarda Sachra

Brno, 5. listopadu 2013 - TROJKA je název nového eroticko-psychologického románu z pera zpívajícího novináře a spisovatele Richarda Sachra, který ve středu 6. listopadu v 19:00 hod. v brněnském baru Ponrepo za účasti trojice známých osobností a rockové skupiny Reservoar Dogz osobně pokřtí knižní vydání tohoto románu.

Autogram-autogramiada-podpis

Kromě možnosti získat novou knihu plnou erotického napětí s podpisem a věnováním samotného autora, budou mít návštěvníci Ponrepa možnost užít si strhující vystoupení „české Vanessy Mae“ – Ilony Stryové, naladit se na rockovou vlnu s kapelou Reservoar Dogz, ochutnat limonádu Water of Love s Davidem „Šrekem“ Šínem – vítězem reality show Big Brother a setkat se osobně se zpívajícím spisovatelem – autorem románu TROJKA – Richardem Sachrem. Moderátorkou večera bude hvězda TV seriálu Ulice Šárka Ulrichová. Pokud tedy ve středu večer v 19:00 hod. zavítáte na Hybešovu 51 do baru Ponrepo, nudit se určitě nebudete.

Organizátoři této události – brněnský měsíčník New Express, Ponrepo a Knihy Dobrovský - připravili pro hosty křtu knihy TROJKA také erotické překvapení a drobné občerstvení.

Křest knihy naváže na autogramiádu Richarda Sachera, která se uskuteční od 17. do 18. hod. v prodejně KNIHY DOBROVSKÝ, Joštova 6. Vstup na obě akce je zdarma.

„Už delší dobu jsem chtěl napsat eroticko-psychologický román, který ukáže realitu bez obalu a který razantně odhalí to, čeho se mnozí z nás nejvíce bojí. Tedy skutečnou sexualitu a její třinácté komnaty,“ říká autor knihy – novinář, zpěvák a spisovatel Richard Sacher. Kniha TROJKA je již desátou publikací z pera tohoto autora. „Věřím, že TROJKA se stane nejodvážnější knihou roku. Při psaní jsem se dost odvázal, takže obsah, formu i styl ocení zejména mladí, méně konzervativní, spíše otrlejší čtenáři,“ dodává autor.

Hlavní hrdinové eroticko-psychologického příběhu ze současnosti se řídí heslem „Ve třech se to lépe táhne!“ Osmadvacetiletý prodejce výpočetní techniky a zároveň víkendový diskžokej Robert si uvědomí, že mu v sexu s přítelkyní „něco“ chybí. Jeho partnerka však o žádných experimentech nechce ani slyšet, a tak se mladý muž rozhodne splnit si svůj erotický sen na vlastní pěst. Prostřednictvím internetu se – po několika nepříliš úspěšných pokusech o seznámení s podobně smýšlejícími lidmi – pozná se šestadvacetiletou zdravotní sestrou Lucií a čtyřiadvacetiletým policistou Pavlem, s nimiž opakovaně prožije sex ve třech. Ten však všechny zaujme natolik, že rázně ukončí ne zrovna ideální vztahy se svými dosavadními partnery a začnou spolu žít v jedné domácnosti. Po několika měsících si ovšem Robert, Pavel i Lucie postupně uvědomí, že se bezhlavě ujali řízení rychlíku, který nejsou schopni ovládat tak dobře, jak si naivně mysleli...


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...