Autogramiáda a křest nové knihy TROJKA Richarda Sachra

Brno, 5. listopadu 2013 - TROJKA je název nového eroticko-psychologického románu z pera zpívajícího novináře a spisovatele Richarda Sachra, který ve středu 6. listopadu v 19:00 hod. v brněnském baru Ponrepo za účasti trojice známých osobností a rockové skupiny Reservoar Dogz osobně pokřtí knižní vydání tohoto románu.

Autogram-autogramiada-podpis

Kromě možnosti získat novou knihu plnou erotického napětí s podpisem a věnováním samotného autora, budou mít návštěvníci Ponrepa možnost užít si strhující vystoupení „české Vanessy Mae“ – Ilony Stryové, naladit se na rockovou vlnu s kapelou Reservoar Dogz, ochutnat limonádu Water of Love s Davidem „Šrekem“ Šínem – vítězem reality show Big Brother a setkat se osobně se zpívajícím spisovatelem – autorem románu TROJKA – Richardem Sachrem. Moderátorkou večera bude hvězda TV seriálu Ulice Šárka Ulrichová. Pokud tedy ve středu večer v 19:00 hod. zavítáte na Hybešovu 51 do baru Ponrepo, nudit se určitě nebudete.

Organizátoři této události – brněnský měsíčník New Express, Ponrepo a Knihy Dobrovský - připravili pro hosty křtu knihy TROJKA také erotické překvapení a drobné občerstvení.

Křest knihy naváže na autogramiádu Richarda Sachera, která se uskuteční od 17. do 18. hod. v prodejně KNIHY DOBROVSKÝ, Joštova 6. Vstup na obě akce je zdarma.

„Už delší dobu jsem chtěl napsat eroticko-psychologický román, který ukáže realitu bez obalu a který razantně odhalí to, čeho se mnozí z nás nejvíce bojí. Tedy skutečnou sexualitu a její třinácté komnaty,“ říká autor knihy – novinář, zpěvák a spisovatel Richard Sacher. Kniha TROJKA je již desátou publikací z pera tohoto autora. „Věřím, že TROJKA se stane nejodvážnější knihou roku. Při psaní jsem se dost odvázal, takže obsah, formu i styl ocení zejména mladí, méně konzervativní, spíše otrlejší čtenáři,“ dodává autor.

Hlavní hrdinové eroticko-psychologického příběhu ze současnosti se řídí heslem „Ve třech se to lépe táhne!“ Osmadvacetiletý prodejce výpočetní techniky a zároveň víkendový diskžokej Robert si uvědomí, že mu v sexu s přítelkyní „něco“ chybí. Jeho partnerka však o žádných experimentech nechce ani slyšet, a tak se mladý muž rozhodne splnit si svůj erotický sen na vlastní pěst. Prostřednictvím internetu se – po několika nepříliš úspěšných pokusech o seznámení s podobně smýšlejícími lidmi – pozná se šestadvacetiletou zdravotní sestrou Lucií a čtyřiadvacetiletým policistou Pavlem, s nimiž opakovaně prožije sex ve třech. Ten však všechny zaujme natolik, že rázně ukončí ne zrovna ideální vztahy se svými dosavadními partnery a začnou spolu žít v jedné domácnosti. Po několika měsících si ovšem Robert, Pavel i Lucie postupně uvědomí, že se bezhlavě ujali řízení rychlíku, který nejsou schopni ovládat tak dobře, jak si naivně mysleli...


Související články:
honor 50

Tipy pro péči o váš smartphone

Mnoho lidí považuje mobilní telefon za jeden ze svých nejcennějších věcí. Obsahuje stovky vzpomínek, včetně fotografií, kontaktů, zpráv a dokonce i videí. Je proto důležité vědět, jak se o naše telefony starat, aby vydržely co nejdéle. Smartphony vydrží v průměru dva až tři roky, ale pokud se o ně správně staráte, mohou žít déle. Svůj smartphone můžete chránit před poškozením a smrtí dříve, ne...

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF

Kulturní akce v Brně