Slovenská zpěvačka Kristína představí své nové CD ve Vaňkovce

Brno, 18. listopadu 2014 - U příležitosti vydání svého výběrového alba „Tien aj“ proběhne  úterý 18. listopadu v nákupním centru Vaňkovka od 17 hodin autogramiáda jedné z nejpopulárnějších současných slovenských zpěvaček Kristíny.

autogramiada kristina horehronie

Kristína, kterou proslavil megahit Horehronie, se kterým bodovala i v soutěži Eurovision v roce 2010, se rozhodla po třech řadových albech zrekapitulovat svou dosavadní pěveckou kariéru.

Na 15ti trackové výběrovce nazvané TIE NAJ tak najdete nejen její největší hity, jako jsou již zmíněné Horehronie nebo Pri oltári a V sieti ťa mám, ale také zbrusu nové singly Navždy a Ta ne, nebo dosud nevydané songy Rozchodový reggaeton a Ovoňaj ma ako ružu, který nahrála s legendou slovenského herectví Ladislavem Chudíkem. A právě zmíněné novinky potvrzují, že Kristína se rozhodla trochu změnit směr a vydat se po cestě dospělého melodického popu, který snese nejpřísnější srovnání se světovou scénou.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...