Unikátní výstava Krystalíza her na Špilberku pomalu končí

Brno, 22. října 2013 - Již jen do neděle 27. října mají všichni návštěvníci hradu Špilberku možnost shlédnout úspěšnou výstavu PLAY - Krystalíza her. Krystalíza her je již třetí expozicí projektu ORBIS PICTUS PLAY, která se koná v Brně za uplynulých šest let, a opět nabízí něco nového. Pro konkrétní prostory hradu Špilberku koncipoval výtvarník Petr Nikl nový scénář tak, aby zvolenými předměty docílil jejich vzájemnou provázanost.

vystava spilberk

Jednotlivé exponáty, interaktivní nástrojové objekty, jsou autorskými díly několika vybraných výtvarníků. Jejich smyslem je aktivnímu návštěvníkovi prostřednictvím hry umožnit kreativní poznávání světa i sebe sama skrze vlastní smysly, rozvíjet vlastní imaginaci a fantazii. Výstavu je možné navštívit od úterý do neděle od 9.00 do 17.00 hodin, prodej vstupenek končí hodinu před uzavřením.

Prohlídka výstavy s lektorem: vhodné pro školy, příměstské tábory apod.
Pro všechny věkové kategorie. Délka trvání cca 45 až 90 min.

Objednávky:
MgA. Barbora Svátková, Ph.D., e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , tel.: 542 123 635
PhDr. Eva Picmausová; e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ; tel.: 542 123 618

(red), foto: archiv organizátorů


Související články:

Jaké příslušenství byste měli používat pro svůj vůz

Jako majitel vozidla víte, že je důležité udržovat vozidlo v dobrém stavu. Nejenže díky tomu váš vůz vypadá hezčí, ale také pomáhá udržovat jeho bezproblémový provoz. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je používání autopříslušenství.

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF

Kulturní akce v Brně