Festival pod širým nebem nejen pro příznivce Staré Pekárny

Brno, 27. srpna 2013 - Přátelé legendárního klubu Stará Pekárna pořádají i letos svůj open-air festiválek. Multižánrová akce se tentokrát bude konat 31. srpna od dvou hodin odpoledne v brněnské Divišově čtvrti v areálu hospůdky Šanghaj. A opět půjde o velký sraz brněnských muzikantů. Jako zahraniční host se představí kapela The Mis Made z Austrálie.

ethno250

Brněnskou scénu budou reprezentovat skupiny Dítě, jejíž frontman Dušan Souček je dvorním zvukařem festivalu i klubu Stará pekárna. Fanoušci dál uvidí kapelu s názvem Tokamak, která se označuje za směs popu, rocku a srandy. Pořádně zaskákat si můžou diváci při poslechu ostřejších Mashy Muxx, které jsou pro návštěvníky klubu stálicí. V poslední době jde ale o unikátní příležitost je vidět hrát naživo. Na programu je i alternativní partička Tři masa, brněnští punkoví klasici Trawerza a kapela s určujícím názvem Ať se snaží ona. Za vidění určitě stojí i kombinace akustické kytary, violoncella, latiny, folku a rocku s názvem IAN.

Headlineři The Mis Made z Austrálie zapadají do pop-rockového konceptu festivalu. I když je jejich muzika trochu temnější, je prostě chytlavá. Melodie i texty se vám vryjí do paměti. S posledním albem „House of Cards“ projeli Velkou Británii i Evropu, aby letní festivalové řádění ukončili v Brně.

Jako každý rok začíná i letos festival sportem. Ani letos nebude chybět fotbal a nohejbal, pro ženy navíc možnost si vyzkoušet antigravity jogu. V rámci doprovodného programu si můžou návštěvníci poslechnout přednášky cestovatelů, nechat se vyfotit v profesionálním fotoatelieru a nebo zajít na stand-up comedy NaMikrofon. Pořadatelé myslí na rodiny s dětmi, postaráno bude i o nejmenší, pro které je připraveno promítání a velká trampolína. Vstupné na akci je dobrovolné.

(red)


Související články:

Kulturní akce v Brně

<<  Červen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  3  4  5
  6  7101112
1314151719
2021222324
27282930   
Nejbližší akce

Žádné události