Festival pod širým nebem nejen pro příznivce Staré Pekárny

Brno, 27. srpna 2013 - Přátelé legendárního klubu Stará Pekárna pořádají i letos svůj open-air festiválek. Multižánrová akce se tentokrát bude konat 31. srpna od dvou hodin odpoledne v brněnské Divišově čtvrti v areálu hospůdky Šanghaj. A opět půjde o velký sraz brněnských muzikantů. Jako zahraniční host se představí kapela The Mis Made z Austrálie.

ethno250

Brněnskou scénu budou reprezentovat skupiny Dítě, jejíž frontman Dušan Souček je dvorním zvukařem festivalu i klubu Stará pekárna. Fanoušci dál uvidí kapelu s názvem Tokamak, která se označuje za směs popu, rocku a srandy. Pořádně zaskákat si můžou diváci při poslechu ostřejších Mashy Muxx, které jsou pro návštěvníky klubu stálicí. V poslední době jde ale o unikátní příležitost je vidět hrát naživo. Na programu je i alternativní partička Tři masa, brněnští punkoví klasici Trawerza a kapela s určujícím názvem Ať se snaží ona. Za vidění určitě stojí i kombinace akustické kytary, violoncella, latiny, folku a rocku s názvem IAN.

Headlineři The Mis Made z Austrálie zapadají do pop-rockového konceptu festivalu. I když je jejich muzika trochu temnější, je prostě chytlavá. Melodie i texty se vám vryjí do paměti. S posledním albem „House of Cards“ projeli Velkou Británii i Evropu, aby letní festivalové řádění ukončili v Brně.

Jako každý rok začíná i letos festival sportem. Ani letos nebude chybět fotbal a nohejbal, pro ženy navíc možnost si vyzkoušet antigravity jogu. V rámci doprovodného programu si můžou návštěvníci poslechnout přednášky cestovatelů, nechat se vyfotit v profesionálním fotoatelieru a nebo zajít na stand-up comedy NaMikrofon. Pořadatelé myslí na rodiny s dětmi, postaráno bude i o nejmenší, pro které je připraveno promítání a velká trampolína. Vstupné na akci je dobrovolné.

(red)


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Kulturní akce v Brně

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce

Žádné události