Vyhrajte lístky na vystoupení festivalu španělské kultury Ibérica 2013!

Brno, 5. srpna 2013 – Již 13. srpna se v Praze, Brně, Boskovicích a Letovicích rozjede desátý ročník festivalu španělské kultury Ibérica 2013. Nasát atmosféru flamenka můžete se zpravodajským portálem iBrno.cz i vy. Rozdáváme totiž lístky na temperamentní flamenkový koncert Entre Los Gallos a vystoupení mezinárodní formace Veronica Vítová Roa, Petr Vít a Azar Abou. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku, mít trochu štěstí a lístky jsou vaše.

Morenito de Triana iberica

Entre Los Gallos je projektem Morenito de Triana a Mateo el Gallita. Pod španělskými pseudonymy, které si vydobyly uznání ve flamenkovém světě, se přitom skrývají slovenští sourozenci Stanislav a Matúš Kohútkové. Toto bratrské duo už dlouhá léta ukazuje, že prvotřídní flamenkoví hudebníci a tanečníci nemusí pocházet vždy z kolébky flamenka, Španělska. Projekt Entre los Gallos je intimním pohledem bratří Kohútků na různé formy flamenka a jeho tři stěžejní složky – cante (zpěv), baile (tanec) a toque (kytara), doplněné zvukem klavíru či cajónu. Entre Los Gallos vystoupí na zámku v Letovicích 14. srpna od 19.30.

V Brně se představí dvanáctiletá českokolumbijská flamenková tanečnice Verónica Roa, izraelský perkusista Azar Abou a kytarista Petr Vít, kteří budou protagonisty brněnského koncertu festivalu Ibérica 2013. Flamenco a world music jsou leitmotivem této mezinárodní a multižánrové formace, která vystoupí 15. srpnu ve 20:30 v Kabinetu Múz.

Vstupenky na letovický nebo brněnský koncert nyní můžete vyhrát v naší soutěži. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku, mít trochu štěstí a lístky jsou vaše.

Soutěž:

Bratři Kohútkové jsou nyní také členy jedné slovenské hudební skupiny. Jak se tato skupina jmenuje?
  1. Los Ibericos
  2. Los Remedios
  3. Los Flamencos

Soutěžíme o čtyři vstupenky na letovický koncert Entre Los Gallos a dvě vstupenky na brněnský koncert formace Veronica Vítová Roa, Petr Vít a Azar Abou. Tři vylosovaní výherci obdrží po dvou vstupenkách na jeden z těchto koncertů. Správné odpovědi zasílejte do neděle 11. srpna 2013 na adresu redakce nebo na e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Do předmětu zprávy prosím uveďte heslo "flamenko". Výherci budou kontaktováni redakcí.
 

Správnou odpověď najdete třeba na oficiálním webu festivalu www.iberica.cz.

(red)

 


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Kulturní akce v Brně

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce

Žádné události