Vyhrajte lístky na vystoupení festivalu španělské kultury Ibérica 2013!

Brno, 5. srpna 2013 – Již 13. srpna se v Praze, Brně, Boskovicích a Letovicích rozjede desátý ročník festivalu španělské kultury Ibérica 2013. Nasát atmosféru flamenka můžete se zpravodajským portálem iBrno.cz i vy. Rozdáváme totiž lístky na temperamentní flamenkový koncert Entre Los Gallos a vystoupení mezinárodní formace Veronica Vítová Roa, Petr Vít a Azar Abou. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku, mít trochu štěstí a lístky jsou vaše.

Morenito de Triana iberica

Entre Los Gallos je projektem Morenito de Triana a Mateo el Gallita. Pod španělskými pseudonymy, které si vydobyly uznání ve flamenkovém světě, se přitom skrývají slovenští sourozenci Stanislav a Matúš Kohútkové. Toto bratrské duo už dlouhá léta ukazuje, že prvotřídní flamenkoví hudebníci a tanečníci nemusí pocházet vždy z kolébky flamenka, Španělska. Projekt Entre los Gallos je intimním pohledem bratří Kohútků na různé formy flamenka a jeho tři stěžejní složky – cante (zpěv), baile (tanec) a toque (kytara), doplněné zvukem klavíru či cajónu. Entre Los Gallos vystoupí na zámku v Letovicích 14. srpna od 19.30.

V Brně se představí dvanáctiletá českokolumbijská flamenková tanečnice Verónica Roa, izraelský perkusista Azar Abou a kytarista Petr Vít, kteří budou protagonisty brněnského koncertu festivalu Ibérica 2013. Flamenco a world music jsou leitmotivem této mezinárodní a multižánrové formace, která vystoupí 15. srpnu ve 20:30 v Kabinetu Múz.

Vstupenky na letovický nebo brněnský koncert nyní můžete vyhrát v naší soutěži. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku, mít trochu štěstí a lístky jsou vaše.

Soutěž:

Bratři Kohútkové jsou nyní také členy jedné slovenské hudební skupiny. Jak se tato skupina jmenuje?
  1. Los Ibericos
  2. Los Remedios
  3. Los Flamencos

Soutěžíme o čtyři vstupenky na letovický koncert Entre Los Gallos a dvě vstupenky na brněnský koncert formace Veronica Vítová Roa, Petr Vít a Azar Abou. Tři vylosovaní výherci obdrží po dvou vstupenkách na jeden z těchto koncertů. Správné odpovědi zasílejte do neděle 11. srpna 2013 na adresu redakce nebo na e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Do předmětu zprávy prosím uveďte heslo "flamenko". Výherci budou kontaktováni redakcí.
 

Správnou odpověď najdete třeba na oficiálním webu festivalu www.iberica.cz.

(red)

 


Související články:

Kulturní akce v Brně

<<  Červen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  3  4  5
  6  7101112
1314151719
2021222324
27282930   
Nejbližší akce

Žádné události