Ve dvoraně brněnského Městského divadla se na měsíc usídlí letní kino

Brno, 19. července 2012 - Myslíte, že v červenci a v srpnu jsou všechna divadla zapečetěná a poklidně vyčkávají, až opět nadejde jejich čas v září? Omyl! Do Městského divadla Brno můžete vyrazit za kulturou i během divadelních prázdnin!

Film-a-klapka-02

Od 20. července do 19. srpna můžou Brňané prožít příjemné letní večery v útulné dvoraně MdB, kde firma Brixton – gastro, s.r.o. a Kinematograf bratří Čadíků, ve spolupráci s MdB a Pivovarem Starobrno jako hlavním partnerem, připravily promítání filmů pod otevřeným nebem. Během jedenatřiceti večerů nabídneme divákům filmy české i zahraniční, zcela nové i již kultovní, chmurné i humorné.

Promítání slavnostně zahájí 20. července ve 20:00 hodin film Jiřího Menzela Rozmarné léto. V červenci se můžete těšit například na filmy Diktátor, Králova řeč, Vesničko má středisková a mnohé další, začátky vždy ve 21:30 hodin. Srpen přinese snímky jako Půlnoc v Paříži, Lidice, Železná lady či Ať žijí duchové, začátky již ve 21:00 hodin. Hrát se bude za každého počasí, cena vstupenek se pohybuje od 30,- do 100,- Kč.

U příjemného kulturního zážitku nebudou chybět ani výborné pokrmy a osvěžující nápoje s obsluhou jako v kinokavárně. Gastronomické služby v průběhu akcí zajistí Letní terasa Jardin, restaurace Boulevard a restaurace Nekonečno.
Pokud nebudete vědět, co s načatým letním večerem, přijďte na Lidickou ulici a prožijte kouzelný filmový večer v prostředí klidné oázy v centru města!

(red)


Související články: