eWay
Helios

Adventní benefiční koncert pomůže lidem s poruchami komunikace a hybnosti

zpevacka-mikrofon-detailBrno, 13. prosince 2011 - Občanské sdružení LOGO ve spolupráci se Soukromou klinikou LOGO s.r.o. pořádá již tradičně Vánoční koncert, jenž se tématicky vrací k tradicím, kvůli kterým jsou Vánoce nejoblíbenějším svátkem v zemi. Tato společenská událost se koná v sobotu 17. prosince v 17.00 v prostorách Červeného kostela na Komenského náměstí v Brně. Výtěžek koncertu bude použit ve prospěch lidí se závažnými poruchami komunikace a hybnosti.

Na programu tohoto podvečera je Česká mše vánoční "Hej mistře" od Jana Jakuba Ryby v podání Akademického pěveckého sdružení Moravan Brno, Sboru a orchestru při chrámu sv. Jakuba v Brně a Brněnského akademického sboru. Sólově vystoupí Tereza Merklová Kyzlinková, Hana Procházková, Ondřej Koplík a Jan Kyzlink a dirigentem koncertu bude Tomáš Ibrmajer.

V souvislosti s pořádáním koncertu se realizuje i aukce obrazů našich postižených klientů, kteří mnohdy sdělují svoje pocity prostřednictvím malby, a tím tak vyjadřují svému okolí svoje postoje, emoce a nálady. Tato aukce probíhá na serveru www.verejnedrazby.cz od 1. do 19.12. 2011 do 14 hod. za podpory realitní společnosti Gaute, která dlouhodobě věnuje podpoře postižených klientů velkou pozornost.

Máte jedinečnou možnost pomoct a tím získat originální výtvarná díla osob postižených těžkými poruchami.  Zakoupením krásného obrazu, který udělá radost Vám nebo někomu z Vašich blízkých, podpoříte intenzivní terapii a nákup pomůcek pro děti postižené autismem a dalšími vážnými poruchami.

Adventní benefiční koncert se pořádá za podpory řady subjektů, bez jejichž pomoci by se velmi těžko realizoval. V tomto směru se jedná zejména o Českou spořitelnu, Českou spořitelnu Premier, společnost Strabag, dále Akon, Lastminutemanagement, Český rozhlas Brno, Rádio Proglas a samozřejmě Soukromou kliniku LOGO s.r.o.

(red)


Související články:
ZWsoft

Kulturní akce v Brně

<<  Listopad 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
Nejbližší akce

Žádné události

Tiskárna Brno (CCB)
Šalina 300x250