Město pro děti.cz na Brno nezapomíná!

Brno, 8. září 2011 - Jste z Brna a váháte, kam vyrazit s dětmi za zábavou? Nevíte, kterou knihu, cd či DVD vašim ratolestem koupit či jakou společenskou hru si s nimi zahrát? Pak určitě nahlédněte na webové stránky www.mestoprodeti.cz! Web Město pro děti.cz byl zřízen za účelem co nejkomplexnějšího zmapování  české kultury, aktivit a zábavy pro děti ve věku od 3 do 15 let.

skolka4

Jednotlivé rubriky webu představují ucelený přehled sestávající z filmových premiér, novinek na DVD a CD, divadelních představení, výstav v galeriích a muzeích, knižních a herních aktualit. Zároveň jsou doplněny o nezávislé recenze a články, které vám pomohou lépe se zorientovat v nepřeberném množství akcí a titulů. V neposlední řadě tu najdete i poutavé rozhovory a témata spadající do dětského světa.

Pokud si nevíte rady, kam vyrazit s dětmi, či co z nepřeberného množství knih, hudebních nosičů, DVD nebo her by udělalo radost vašim nejmenším, je Město pro děti.cz tím pravým místem. Zde se můžete v klidu rozhodnout, kterou z akcí chcete navštívit a dozvědět se více o jednotlivých titulech, jež se právě nacházejí v obchodech, a z jejichž množství leckdy propadáte panice.
Chcete mít přehled o kultuře  pro děti v Brně? Pak čtěte naše brněnské rubriky: tipy na akce pro děti v Brně; divadelní zpravodaj města Brna; recenze divadelních představení pro děti; program dětských divadelních představení v Brně; adresář divadel, muzeí a galerií v Brně.

Město patří dětem! Vítejte tedy ve městě, kde stres je zažehnán a vy si můžete pohodlně z domova sestavit vlastní program a vybrat si to, co by mohlo bavit vás a především vaše děti. S námi budete mít nejen přehled, ale i větší jistotu, že nešlápnete vedle!
Web Město pro děti.cz pro vás denně aktualizuje tým profesionálních redaktorů s bohatými zkušenostmi v oblasti kultury v ČR.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...