Zbrojovka ožije tancem - brněnská nezávislá taneční scéna na burningBEATS

Brno, 20. dubna 2011 – Už tuto sobotu se prostory bývalé Zbrojovky naplní energií desítek tančících těl - další z projektů mezinárodního neziskového festivalu burningBEATS se odehraje v tanečním rytmu. Na programu je přichystaná pestrá nabídka tanečních představení, a to od proudu contemporary, přes muzikál, street dance až třeba k tanci na tyči. Nebude chybět ani módní přehlídka návrhářky Mirky Horké či příležitost rozhýbat atmosféru svými vlastními tanečními kreacemi při koncertu kapely Aim a na následné DJské party.

2_BurningBEATSDANCEpARTy_250


Industriální scénografie Zbrojovky se stane sjednocujícím elementem různorodých projektů brněnských tanečních skupiny, které divákům poskytnou rychlý průlet současným světem tance. V průběhu večera se v jednotlivých tanečních blocích představí brněnské skupiny a platformy Oorphane, Filigrán, Citadela Mefisto, No Feet, Union Runners, High Edition či LETTĚL.

1_BurningBEATSDANCEpARTy_468
Na živelný tanec naváže živelný koncert italské rockové kapely Aim, která zde představí své nové album We are Sailing. Dále se na Zbrojovce předvede úřadující Top Styl Designérka Mirka Horká s přehlídkou, která vychází z její vítězné kolekce PROFILO oceněné na posledním STYL&KABO. Taneční noc bude pokračovat s dvojicí DJů z Maďarska Slap In The Bass, kteří na své brněnské premiéře dovedou dav společně s rezidentním DJem dMIT.RYm do závěrečné taneční extáze!

burningBEATS DANCE pARTy startuje v sobotu 23.4.2011 v 19:00 v areálu Zbrojovka na ulici Lazaretní 1/7.

Více informací naleznete na www.burning.cz.

foto: Marek Procházka


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...