Muž kradl v obchodě, policii se vydával za svého bratra

Brno, 7. července 2012 (MEDIAFAX) - V rukách státních policistů skončili pětatřicetiletý muž, který v obchodě v Brně ukradl dva energetické nápoje. Vydával se za bratra a vyšlo najevo, že na něj byl vydaný zatykač, informoval v sobotu Pavel Šoba z brněnské městské policie.

pouta250

Případ se stal v pátek v jednom z obchodů na náměstí Svobody. "Muž na sebe upozornil tím, že pronesl pokladní zónou bez zaplacení dva nápoje. Přivolané hlídce uvedl, že zboží ukradl úmyslně. Sám od sebe dodal, že ani ne před měsícem byl pravomocně odsouzený," uvedl Šoba.

Muž si však podle něj nemohl vzpomenout, za co jej soud uznal vinným. "Na místě zasahovala státní policie. Vyšlo najevo, že dotyčný se vydával za bratra a byl na něj vydaný zatykač," dodal.

Lenka Horáková

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...