Muž kradl v obchodě, policii se vydával za svého bratra

Brno, 7. července 2012 (MEDIAFAX) - V rukách státních policistů skončili pětatřicetiletý muž, který v obchodě v Brně ukradl dva energetické nápoje. Vydával se za bratra a vyšlo najevo, že na něj byl vydaný zatykač, informoval v sobotu Pavel Šoba z brněnské městské policie.

pouta250

Případ se stal v pátek v jednom z obchodů na náměstí Svobody. "Muž na sebe upozornil tím, že pronesl pokladní zónou bez zaplacení dva nápoje. Přivolané hlídce uvedl, že zboží ukradl úmyslně. Sám od sebe dodal, že ani ne před měsícem byl pravomocně odsouzený," uvedl Šoba.

Muž si však podle něj nemohl vzpomenout, za co jej soud uznal vinným. "Na místě zasahovala státní policie. Vyšlo najevo, že dotyčný se vydával za bratra a byl na něj vydaný zatykač," dodal.

Lenka Horáková

Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...