Nový nanovlákenný respirátor od brněnského Respilonu sedne i vousatým

Brno, 24. března 2021 – Brněnská firma Respilon, která se specializuje na vývoj a výrobu nanovlákenných produktů, rozšiřuje svoje portfolio nanovlákenných respirátorů o novinku se speciálním tvarem a za velmi příznivou cenu. RespiRaptor FFP2 je na e-shopu firmy k dostání za pouhých 49 korun bez DPH. Jeho tvar, který má v horní a spodní části flexibilní sklady, dobře sedne i mužům s vousy a lidem s širšími tvary obličeje.

RespiRaptor FFP2 vousy

RespiRaptor FFP2 je další novinkou brněnského Respilonu, která vyniká úplně jiným tvarem, než mají ostatní nanovlákenné respirátory v portfoliu firmy. Respilon tím reaguje na individuální potřeby zákazníků, kteří hledají takový tvar respirátoru, který jim opravdu dobře sedne na obličeji.

„Je potřeba, aby si každý našel pro svůj obličej takový tvar, který mu bude velmi dobře sedět a zároveň nebude nikde tlačit, protože komfort je pro člověka při několikahodinovém nošení respirátoru zásadní,“ komentuje Ing. Jana Zimová, MBA, výkonná ředitelka Respilonu a dodává: „U RespiRaptoru FFP2 jsme si dali záležet na tom, aby jeho tvar nabízel vyváženou kombinaci pohodlí, flexibility a těsnosti i pro muže s vousy a také pro zákazníky s většími a širšími tvary obličeje. RespiRaptor FFP2 prodáváme v jedné kombinované velikosti M a L.“

Každé balení obsahuje rovněž malou plastovou sponu, do které se přichytí vzadu na hlavě záušní gumičky. Tím respirátor ještě více přilne k obličeji, pokud to člověk bude potřebovat. Respilon průběžně vylepšuje všechny detaily včetně záušních gumiček. Jejich nová generace použitá u RespiRaptoru neřeže za uchem ani po několika hodinách nošení.

RespiRaptor FFP2 obsahuje vysoce účinnou nanovlákennou membránu s certifikovanou úrovní záchytu virů až 99,9 %. Dále zachytí bakterie, smog, prach, pyl, alergeny, plísně a další patogeny.

RespiRaptor FFP2 par


Související články: