Profesia days Brno nabídnou příležitosti i inspiraci v pracovní oblasti

Brno, 4. dubna 2019 – Profesia days budou letos poprvé kromě Prahy i v Brně. A to už brzy – v druhém dubnovém týdnu, konkrétně 11. dubna na brněnském výstavišti. Nabídnou širokou škálu inspirativních podnětů pro všechny, kteří se aktivně starají o svůj kariérní a osobnostní rozvoj, ale i pro ty, kteří se na pracovním trhu teprve potřebují rozkoukat. Které osobnosti zde nabídnou své zkušenosti?

Profesia Days 2018-0011

„Pracovní trh se mění, a tak se i Profesia days posunuly od veletrhu práce s nabídkou volných míst k festivalu příležitostí pro všechny, kteří se zajímají o to, jak zvýšit svou cenu na trhu práce nebo kam směrovat svou další kariéru. Profesia days nabídnou možnost komunikovat se zástupci vystavujících firem, navázat přínosné osobní vazby, ale také čerpat inspiraci od lidí, kteří mají za sebou úspěšné podnikatelské projekty, zajímavé osobní příběhy, nebo umějí poradit, jak co nejlépe využít svůj potenciál,“ říká Radka Košíčková z Profesia.cz. Nedílnou součástí Profesia days jsou přednášky podnětných osobností, které po celou dobu veletrhu probíhají na hlavním pódiu. Od koho se mohou inspirovat návštěvníci veletrhu letos?

Paleta zajímavých osobností bude opravdu pestrá – od zakladatelů úspěšných firem a projektů přes průkopníky v oblasti moderních technologií, sportovce, osobnostní kouče a trenéry sociálních dovedností až po zajímavé brněnské osobnosti. Své projekty a plány představí například Libor Hoření, který ve 13 letech začal pracovat pro webové agentury, v 17 letech založil on-line kuchařku Toprecepty a je také autorem projektů TopPotraviny.cz, ChlapskaZasilka.cz nebo Fasheebo.com. V současné době provozuje stánek DobroKáva, ve kterém se za kávu „platí“ dobrými skutky.

Další osobností, se kterou se na Profesia days bude možné setkat, je Jan Řežáb, který podniká již od 12 let a nyní figuruje na žebříčku Forbesu mezi podnikatelskými hvězdami „30 pod 30“. Kromě jiného založil firmu Socialbakers, která patří mezi největší společnosti analyzující prostředí sociálních sítí. O své zkušenosti se přijde podělit i Marek Rabas, zakladatel společnosti Madfinger Games, která vytvořila legendární hry jako například cyklus Shadowgun Legends, Dead Trigger, Samurai nebo Monzo.

Ze sportovců, kteří se na Profesia days představí, můžeme jmenovat například Tomáše Bábka, několikanásobného mistra České republiky a vicemistra světa v dráhové cyklistice, jehož příběh je opravdu výjimečný. Při nešťastné nehodě, kdy ho při tréninku srazilo auto, utrpěl velmi těžká zranění a nejen lékaři mu předpovídali konec sportovní kariéry. Přesto se dokázal vrátit do světové špičky. Brněnská legenda a bývalý reprezentant, fotbalový záložník Richard Dostálek, zase pohovoří především o tom, jak lze úspěšně motivovat mladé fotbalisty, jejichž přípravě a výchově se v současné době věnuje. Jak se vypořádat s porážkou a překonat strach? Nejen o tom promluví velmi úspěšný MMA zápasník Jiří "Denisa" Procházka.

Více než 20 lety praxe v oblasti profesního a osobního růstu a psychologie úspěchu se může prezentovat mentor, spisovatel, trenér a kouč Mark Dzirasa. Objasní, v čem spočívá mentalita úspěchu, co o nás vypovídá řeč těla, ale také jak se naučit komunikaci a vyjednávání nebo jak využívat relaxační, meditační a vizualizační techniky. V neposlední řadě nabídne svůj pohled na věc i kariérní konzultantka a zakladatelka projektu Mám pohovor Petra Matušincová, která umí lidi nabudit a jejímž cílem je vysvětlit, že „práce“ není jen práce.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...