Tři vítězství pro CTP v soutěži CIJ Awards 2014

Brno, 9. prosince 2014 - Na konci listopadu se uskutečnilo vyhlášení výsledků 14. ročníku soutěže odborného časopisu Construction and Investment Journal CIJ Awards 2014. Společnost CTP byla v soutěži nominována ve třech kategoriích a v každé z nich se umístila na prvním místě.

CTP brno oceneni 2014

V kategorii „Průmyslová nemovitost roku“ se CTP umístila s nemovitostí pro společnost FEI v CTParku Brno, prostory o rozloze 47 000 m2 pro FEI bodovaly i v kategorii „Pronájem roku“. Další ocenění získal i ředitel společnosti CTP Remon Vos jakožto lídr odvětví. Tuto cenu získal již počtvrté.

„Všech ocenění si velmi vážíme. Jsou nejenom potvrzením naší dlouhodobé obchodní strategie, ale i závazkem do budoucna, abychom naše vysoké standardy práce udrželi a navíc přicházeli s novými podněty, které budou přínosem jak pro naše klienty, tak i pro společnost,“ uvedl Remon Vos.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...