Sanmina si v Brně pronajala přes 7 tisíc metrů nových prostor

Brno, 25. srpna 2014 - Společnost Sanmina, globální výrobce elektroniky a poskytovatel služeb se sídlem v USA, si v Českém technologickém parku v Brně pronajala přes 7 000 m2 špičkových kancelářských a servisních prostor. V těchto prostorách zajišťuje mimo jiné opravy ručních skenerů, přenosných počítačů, zařízení pro bezdrátové LAN technologie či opravy plošných spojů.

Sanmina-Brno1

Servis poskytovaný brněnským závodem společnosti Sanmina pokrývá region Evropy, Blízkého východu a Afriky (EMEA).

Firma dříve prostory v Českém technologickém parku užívala formou podnájmu a nyní se rozhodla v místě zůstat a přejít do přímého pronájmu. Transakci jménem společnosti Sanmina zprostředkovali Christopher LaRue, Ferdinand Hlobil a Hendrik Jung z týmu pronájmu průmyslových ploch společnosti Cushman & Wakefield.

Český technologický park se nachází v severozápadní části Brna a je určen jak pro „hi-tech“ výrobu, tak pro kanceláře. Park v současnosti disponuje přibližně 52 000 m2 plochy pro hi-tech výrobu a administrativní využití, přičemž v něm dlouhodobě působí firmy jako Motorola Solutions, Vodafone a IBM.   

Areál sousedí přímo s Vysokým učením technickým v Brně, což přispívá k nabídce vysoce kvalifikované pracovní síly. Navíc má dobré tramvajové i autobusové spojení s centrem města.

(red), foto: archív


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Březen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF