Ze studenta podnikatelem díky konferenci Symposium na VUT

Brno, 14. listopadu 2013 – Z města Brna se stává úrodná půda pro mladé začínající podnikatelé, jenž následně patří mezi špičky v oblasti podnikání. Díky již 3. ročníku konference Symposium, se všichni tito mladí lidé mohou ve dnech 28. – 29. listopadu setkat na jednom místě na Podnikatelské fakultě VUT a načerpat zkušenosti od úspěšných podnikatelů, manažerů a konzultantů. Akci organizuje nezisková organizace AIESEC Brno.

symposium aisec

Konference je určená převážně pro studenty a absolventy vysokých škol, zejména z oboru ekonomiky, marketingu a IT. Obsah přednášek poskytne praktické know-how z oblasti podnikání, obchodu a marketingu. "Účastníci si mohou odnést nejen praktické rady a tipy k založení či vylepšení svého vlastního podnikání, ale zároveň získají kontakty na možné budoucí kolegy či partnery pro další spolupráci, a to vše na jednom místě," říká event manažerka akce Erika Kováčová.

Předpokládaná účast je 120 vysokoškoských studentů z celé České republiky, převážně z Brna a okolí. Na této dvoudenní vzdělávací akci vystoupí zkušení podnikatelé, manažeři a konzultanti, jak z České republiky, tak ze zahraničí, s cílem studenty motivovat a podpořit je v podnikání.

Vstupenky na akci bude možné zakoupit na webových stránkách Symposia od začátku října 2013 do 27. listopadu, nebo přímo na místě konference. Letošní Symposium dále podporuje Fakulta podnikatelská VUT v Brně, Provozně ekonomická fakulta Mendelu, Ekonomicko-správní fakulta MU a další.

foto: archiv AISEC


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Březen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF