Výrobce technologií teXet Global SE vstoupí na 10 nových evropských trhů díky spolupráci s Maďary

Brno/Budapešť, 27. srpna 2013 – Brněnský výrobce technologií teXet Global SE podepsal strategickou dohodu o spolupráci s budapešťským distributorem komplexních technologií, firmou Tanfield Ltd.. Díky této spolupráci získá společnost teXet Global SE přístup na 10 nových evropských trhů, včetně Skandinávie a Balkánu, kde v současnosti působí partnerská firma Tanfield Ltd.

IT-technologie

Podpis této dohody přichází v klíčové chvíli pro teXet Global SE – 13.srpna 2013 totiž tato společnost podepsala další smlouvu o strategickém partnerství s firmou Foxconn, globálním výrobcem technologií, a německou společností TÜV SÜD Czech, která uděluje certifikáty kvality. Všechny tyto kroky mají podpořit uvedení na trh prvních produktů inovativní technologie vyvinutých speciálně pro Evropský trh.

“Podpis smlouvy o strategické spolupráci se společností Tanfield Ltd. nám umožňuje získat vstup na deset nových trhů, včetně Dánska, Švédska, Norsko, Finska a balkánských zemí. Toto je unikátní kombinace trhů – na jedné straně budeme uvádět naše produkty na nejobtížnější trhy, abychom otestovali naši kvalitu, na druhé straně se zaměřujeme rychle rostoucí jihoevropské země. Severské trhy nám poslouží jako lakmusový papírek pro náš budoucí vývoj. Takto získané poznatky chceme spojit s naším unikátním know-how a vysokou kvalitou, abychom naše výrobky mohli dodávat po celé Evropě,” řekl Alexander Pavlov, generální ředitel a partner firmy teXet Global SE.

“Naším cílem je poskytovat našim zákazníkům ty nejnovější technologie za co nejvýhodnější ceny v poměru cena/kvalita. Věříme, že spokojenost zákazníků je pro dlouhodobý úspěch obchodních modelů klíčová. Proto jsme hledali partnera, který nabízí produkty a řešení, které vyhovují naší tržní strategii. Se zkušenostmi a znalostí trhu, kterou disponuje firma Tanfield, a s vysokou kvalitou produktů, které nabízí společnost teXet, byla spolupráce přirozenou volbou,” řekl Peter Wilhelm, prezident firmy Tanfield.

Společnost teXet Global SE se právě chystá uvést na trh svůj nejnovější produkt – 8 palcový inovativní tablet, který se vyrábí v pardubickém Foxconnu, a jehož kvalitu testovala společnost TÜV SÜD Czech. Tento tablet bude oficiálně uveden na trh během mezinárodního veletrhu spotřební elektroniky IFA, který se bude konat v Berlíně ve dnech 6. až 9. září 2013.  

(red)


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...