RegioJet rozšiřuje spojení a nabere dalších 50 stevardů a stevardek

Brno, 20. listopadu 2012 – Železniční dopravní společnost RegioJet rozšiřuje od 9. prosince spojení do Třince a Českého Těšína. V souvislosti s tím a očekávaným nárůstem počtu cestujících plánuje přijmout dalších 50 nových stevardek a stevardů pro své vlaky. Podle tiskového mluvčího společnosti Student Agency Aleše Ondrůje mají šanci především kandidáti z Prahy, Ostravska, Třinecka a slovenských Kysuc.

regiojet_stevardi

„Náš koncept stevardů a stevardek v každém voze je jedním z důvodů vysoké obliby vlaků IC RegioJet u zákazníků," říká Radim Jančura, majitel společnosti RegioJet a skupiny Student Agency.

„V minulosti se nám osvědčila spolupráce s Ekonomickou fakultou Vysoké školy báňské v Ostravě a hodláme je ke spolupráci při výběru personálu oslovit i nyní. Současně vyzýváme všechny šikovné dynamické lidi, které baví práce se zákazníkem, cestování, aby se již nyní začali hlásit do výběrového řízení," říká Markéta Hrmová, manažerka palubního servisu RegioJet.

RegioJet opět startuje další nábor nových členů palubního personálu. Uspějí ti, kteří vyhoví náročným požadavkům výběrového řízení. Ti pak následně obléknou typickou tmavě šedo-růžovou uniformu palubního personálu vlaků RegioJet.

Všichni členové palubního personálu RegioJet mají stejný rozsah povinností týkající se obsluhy a odbavení zákazníka. Například v pětivozové soupravě vlaků IC RegioJet je v rámci běžného provozu 8 členů palubního personálu. Pět z nich má na starosti péči o cestující – po jednom v každém z 5 vozů; dva se starají o přípravu občerstvení, které si zákazníci objednají. Palubní tým doplňuje tzv. vedoucí vlaku (Team Leader), který má zodpovědnost za vedení celého týmu.

Zájemci, kteří mají nejméně středoškolské vzdělání s maturitou a domluví se také anglicky nebo německy mohou již nyní zaslat svůj životopis na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Během následujících dvou týdnů je RegioJet pozve na samotné výběrové řízení.

(red)


Související články:

Komentáře 

 
0 #1 zzz 2012-11-20 21:04
Kéž by Jančura vstoupil do brněnského letiště a brněnských aerolinií:-) To by Brnu strašně pomohlo. Obávám se, ale že dokud bude hejtmanem "prohnaný vysokoškolák" Hašek, tak to půjde těžko.....
 

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...