OREA Wellness Hotel Santon obdržel prestižní cenu TOP odpovědná firma 2012

Brno, 12. listopadu 2012 - Soutěž TOP odpovědná firma 2012, jejíž cílem akcentovat význam udržitelného a odpovědného podnikání pro společnost, zná své vítěze. Výsledky hodnocení byly oznámeny 8. listopadu na galavečeru v České národní bance. V kategorii TOP odpovědný hotel a restaurace se umístil i brněnský Hotel Santon.

orea-wellness-hotel-santon

OREA Wellness Hotel Santon vnímá téma společenské odpovědnosti a ekologie jako přirozenou součást svého fungování. Je již 3. rokem organizátorem farmářských trhů a hlavním organizátorem projektu  Festival zdraví a pohody, partnerem projektů nadace Veronica a jejich záchranných ekologických aktivit.

"K našim počinům nás vede respekt ke vzájemnému společnému žití v našem regionu a snažíme se pomáhat k jeho rozvoji a šťastnějšímu bytí nás všech.  Odměnou za naše počiny bude, pokud v budoucnu inspirujeme další firmy, aby šli cestou společenské odpovědnosti  a slova etika, lidé, komunita, odpovědnost a rozvoj se stanou  součástí života každého z nás. Tímto oceněním jsem velmi postěni a zároveň je pro nás zavazující“, říká ředitel hotelu Ing. Hynek Dvořáček.

Soutěž TOP odpovědná firma se konala pod záštitou předsedy vlády ČR Petra Nečase a paní Miroslavy Němcové - předsedkyně poslanecké sněmovny.

Foto: www.orea.cz


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN