CTP rozšiřuje CTZone Brno o 10 000 metrů čtverečních

Brno, 13. září 2012 - Společnost CTP zahájila výstavbu 10 000 m2 kancelářských a obchodních prostor v areálu městského obchodního parku CTZone Brno. Dokončení je plánované na jaro 2013, celková výše investic dosáhne 20 milionů eur.

CTZone-Brno-rozsireni

Obchodní park CTZone vznikl v areálu bývalých škrobáren. Nachází se v těsné blízkosti centra města Brna a sídlí v něm aktuálně více než 30 nájemců, například společnosti Activa, Akzo Nobel a další, které využívají prostory jako kanceláře, sklady nebo showroomy. Prostory v obchodním parku CTZone jsou vhodné i pro menší a střední firmy. Minimální plocha k pronájmu začíná už od 150 m2.

„Na 40 procent nové plochy v CTZone máme již uzavřenou smlouvu s brněnskou společností Geodis, která působí v oblasti geodézie, fotogrammetrie a dodávek dat pro systémy GIS. Kromě klasického kancelářského využití jsou nové prostory vhodné také například pro sdílená servisní centra, call centra nebo designová centra,“ uvedl Remon Vos, generální ředitel společnosti CTP. Součástí nových prostor v CTZone Brno bude také parkoviště a obchodní jednotky v přízemí budovy.

Práce CTP na projektu CTZone začaly v roce 2006, kdy byly zrenovovány více než 100 let staré průmyslové budovy bývalých škrobáren a přibyly zde i nové budovy. CTZone Brno se nachází blízko centra města, je dobře napojená na dálnici D1 a na veřejnou dopravu, včetně zastávky tramvaje a autobusu přímo u areálu.

(red), vizualizace: CTP


Související články: