STYL-KABO nabídne i přehlídku nejlepších značek dámského i pánského prádla

Brno, 8. srpna 2012 (MEDIAFAX) - Veletrhy STYL-KABO v Brně chystají návštěvníkům ke 20. výročí hned několik překvapení. Jedním z nich bude prezentace nejnovějších kolekcí nejlepších značek dámského a pánského spodního prádla a plavek pro příští sezónu, řekl ve středu mediální zástupce veletrhů Jaromír Krejčí.

spodni-pradlo-styl-a-kabo

Veletrh se v Brně koná od 19. do 21. srpna. "Žádná oslava narozenin se neobejde bez dortu a oné pověstné třešničky na jeho vrcholu. Výjimkou nebude ani oslava 20 let veletrhů a třešniček bude hned několik," uvedl Krejčí.

Jednou z nich bude prezentace nejnovějších kolekcí TOP značek dámského a pánského spodního prádla a plavek pro sezónu jaro a léto 2013. "Unikátní přehlídka se bude konat v pondělí 20. srpna ve 13 hodin na přehlídkovém mole pavilonu P," upřesnil Krejčí s tím, že kolekce se skládá například ze slovinské značky Lisca, americké Rufskin nebo polské Corin.

Mezinárodní veletrhy módy, obuvi a koženého zboží STYL a KABO jsou jediným místem koncentrace poptávky a nabídky v módní branži pro Českou republiku, Slovensko a země střední a východní Evropy.

Vystavovatelům nabízí unikátní možnost prezentovat nové kolekce v atraktivním a exkluzivním prostředí moderních pavilonů. Veletrhy módy, které se konají dvakrát do roka v únorovém a srpnovém termínu, si zachovávají kontraktační charakter určený k setkávání odborníků a obchodníků v oblasti textilního, oděvního a kožedělného průmyslu.

Lenka Horáková

Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce
09.12. Vánoční trhy 2022..

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN