Wellness centrum Infinit bude nově i v brněnském hotelu Maximus Resort

Brno, 20. července 2012 - Majitel společnosti Infinit s.r.o. Vlastislav Novotný  podepsal v úterý 17. července 2012 smlouvu o spolupráci s majitelem hotelu Maximus Resort Radoslavem Kobzou, která do půl roku vyústí v otevření jednoho z největších a nejlepších wellness a SPA centra v České republice.

infinit-maximus-resort

Infinit bude v areálu nově otevřeného Maximus Resortu provozovat vnitřní a venkovní wellness, SPA a fitness. Dosud největší tuzemské wellness centrum se bude rozkládat na celkové ploše přes 4000 m².

Nové wellness centrum v Kníničkách u Brněnské přehrady bude jedinečné svým zasazením do přírody. „Wellness centrem má protékat potok, podél kterého vyroste venkovní saunový svět s vodopády ochlazovnami pro muže i ženy, jeskynními saunami a saunou na průzračném jezírku.  Ve wellness centru nebudou chybět termální vnitřní i venkovní bazény. V areálu najdete i rozsáhlé privátní SPA s koupelemi, saunami, masážemi a lázeňskými procedurami,“ popisuje Vlastislav Novotný, jednatel společnosti Infinit. Otevření wellness centra Infinit v resortu Maximus se plánuje na 1.pololetí roku 2013.

Společnost Infinit dosud úspěšně provozuje čtyři wellness centra v Praze, dvě wellness a fitness centra v Brně a jednu restauraci v provensálském stylu. Filosofií a základním konceptem wellness sítě je nadstandartní péče o klienty, kvalitní personál a důraz na čisté prostředí. Wellness centra Infinit jsou samostatnou součástí hotelových komplexů a disponují bohatými zkušenostmi s českou i zahraniční klientelou.

(red), foto: archiv Infinit


Související články:

Jaké příslušenství byste měli používat pro svůj vůz

Jako majitel vozidla víte, že je důležité udržovat vozidlo v dobrém stavu. Nejenže díky tomu váš vůz vypadá hezčí, ale také pomáhá udržovat jeho bezproblémový provoz. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je používání autopříslušenství.