Wellness centrum Infinit bude nově i v brněnském hotelu Maximus Resort

Brno, 20. července 2012 - Majitel společnosti Infinit s.r.o. Vlastislav Novotný  podepsal v úterý 17. července 2012 smlouvu o spolupráci s majitelem hotelu Maximus Resort Radoslavem Kobzou, která do půl roku vyústí v otevření jednoho z největších a nejlepších wellness a SPA centra v České republice.

infinit-maximus-resort

Infinit bude v areálu nově otevřeného Maximus Resortu provozovat vnitřní a venkovní wellness, SPA a fitness. Dosud největší tuzemské wellness centrum se bude rozkládat na celkové ploše přes 4000 m².

Nové wellness centrum v Kníničkách u Brněnské přehrady bude jedinečné svým zasazením do přírody. „Wellness centrem má protékat potok, podél kterého vyroste venkovní saunový svět s vodopády ochlazovnami pro muže i ženy, jeskynními saunami a saunou na průzračném jezírku.  Ve wellness centru nebudou chybět termální vnitřní i venkovní bazény. V areálu najdete i rozsáhlé privátní SPA s koupelemi, saunami, masážemi a lázeňskými procedurami,“ popisuje Vlastislav Novotný, jednatel společnosti Infinit. Otevření wellness centra Infinit v resortu Maximus se plánuje na 1.pololetí roku 2013.

Společnost Infinit dosud úspěšně provozuje čtyři wellness centra v Praze, dvě wellness a fitness centra v Brně a jednu restauraci v provensálském stylu. Filosofií a základním konceptem wellness sítě je nadstandartní péče o klienty, kvalitní personál a důraz na čisté prostředí. Wellness centra Infinit jsou samostatnou součástí hotelových komplexů a disponují bohatými zkušenostmi s českou i zahraniční klientelou.

(red), foto: archiv Infinit


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF