CTP dokončila v CTParku Brno II první čtyři budovy

Brno, 16. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Společnost CTP dokončila CTParku Brno II první čtyři budovy, dalších šest vybuduje v nadcházejících letech. Firma to sdělila ve středu s tím, že investice do projektu zatím přesáhla 70 milionů eur (1,8 mld. Kč). CTPark Brno II tak nyní nabízí více než 100 000 metrů čtverečních pronajímatelných ploch. Největší část nových prostor je určena pro společnosti Wistron (cca 65 400 metrů čtverečních) a Kompan (cca 24 500 metrů čtverečních), které tam v příštích letech plánují zaměstnat více než 3000 lidí.

CTPark_Brno_II

"Nové pronájmy v dokončeném CTParku Brno II dokazují, že Brno je stále velice žádanou lokalitou pro společnosti rekrutující se z nejrůznějších oborů lidské činnosti. Pevně věříme, že přítomnost tak významných zaměstnavatelů přispěje k dalšímu rozvoji regionu jižní Moravy," uvedl generální ředitel společnosti CTP Remon Vos. Výstavba CTParku Brno II bude pokračovat na jaře 2012.

CTP je vedoucím developerem komerčních nemovitostí v České republice. Hlavní činností společnosti je síť 36 CTParků, které se nacházejí po celé České republice, Slovensku, Rumunsku a Polsku. Další součástí aktivit společnosti je Spielberk Office Centre v Brně (vlajková loď kancelářských projektů CTP), Axis Office Park a CTZone. Celková plocha, kterou CTP provozuje, představuje 1,65 milionu metrů čtverečních, očekávaný příjem z pronájmu pro rok 2011 činí 105 milionů eur (2,7 mld. Kč).

Libor Popela, foto: CTP

Související články:

Komentáře 

 
0 #1 Blond 2011-11-23 23:27
Wistron jde leda do kytek, a ne do nové haly...
 

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...