Na veletrhu práce při MSV v Brně se budou prezentovat dvě desítky firem

Brno, 11. září 2011 (MEDIAFAX) - Na veletrhu pracovních příležitostí Jobfair MSV 2011, který se uskuteční v rámci strojírenského veletrhu v Brně na začátku října, se budou prezentovat dvě desítky firem. Sdělil to Aleš Povr z pořadatelské společnosti 4Info.cz.

jobfair250

Podle pořadatelů se veletrh stane největší akcí zaměřenou na nabídku pracovních příležitostí ve strojírenství, energetice a dalších příbuzných technických oborech v České republice.

"Tradiční Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně je nejvýznamnější událostí ve strojírenství ve střední Evropě, a právě díky tomu může i kariérní veletrh Jobfair MSV 2011 garantovat vysokou návštěvnost akce a profesionální přístup pořadatelů," uvedl Povr.

V rámci akce dostanou studenti i absolventi technických škol příležitost pro setkání se zástupci personálních oddělení firem působících v oblastech strojírenství, energetiky a dalších souvisejících oborech.

"Prezentovat se budou zhruba dvě desítky společností. Jde o největší hráče v této oblasti na českém trhu jako ČEZ, Škoda Auto a podobně," nastínil Povr.

Pro návštěvníky organizátoři připraví doprovodný program, který představí trendy i současnost problematiky zaměstnanosti v technických odvětvích. Účastníci jednotlivých seminářů se například dozvědí, jaké jsou aktuální požadavky firem na své nové zaměstnance nebo co nabízejí největší technické firmy v rámci programů pro nováčky a absolventy technických vysokých škol.

Veletrh pracovních příležitostí Jobfair MSV 2011 se uskuteční 5. až 6. října 2011 jako součást 53. Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. Pořadatelé očekávají účast více než dvaceti tisíc studentů odborných i ekonomických vysokých škol z České i Slovenské republiky.

Libor Popela

Související články: