Na veletrhu práce při MSV v Brně se budou prezentovat dvě desítky firem

Brno, 11. září 2011 (MEDIAFAX) - Na veletrhu pracovních příležitostí Jobfair MSV 2011, který se uskuteční v rámci strojírenského veletrhu v Brně na začátku října, se budou prezentovat dvě desítky firem. Sdělil to Aleš Povr z pořadatelské společnosti 4Info.cz.

jobfair250

Podle pořadatelů se veletrh stane největší akcí zaměřenou na nabídku pracovních příležitostí ve strojírenství, energetice a dalších příbuzných technických oborech v České republice.

"Tradiční Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně je nejvýznamnější událostí ve strojírenství ve střední Evropě, a právě díky tomu může i kariérní veletrh Jobfair MSV 2011 garantovat vysokou návštěvnost akce a profesionální přístup pořadatelů," uvedl Povr.

V rámci akce dostanou studenti i absolventi technických škol příležitost pro setkání se zástupci personálních oddělení firem působících v oblastech strojírenství, energetiky a dalších souvisejících oborech.

"Prezentovat se budou zhruba dvě desítky společností. Jde o největší hráče v této oblasti na českém trhu jako ČEZ, Škoda Auto a podobně," nastínil Povr.

Pro návštěvníky organizátoři připraví doprovodný program, který představí trendy i současnost problematiky zaměstnanosti v technických odvětvích. Účastníci jednotlivých seminářů se například dozvědí, jaké jsou aktuální požadavky firem na své nové zaměstnance nebo co nabízejí největší technické firmy v rámci programů pro nováčky a absolventy technických vysokých škol.

Veletrh pracovních příležitostí Jobfair MSV 2011 se uskuteční 5. až 6. října 2011 jako součást 53. Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. Pořadatelé očekávají účast více než dvaceti tisíc studentů odborných i ekonomických vysokých škol z České i Slovenské republiky.

Libor Popela

Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN