Nové průmyslové plochy pro Brno, H-park má povolení

Brno, 21. března 2011 - Developer Raiffeisen Leasing Real Estate prostřednictvím své dceřiné společnosti RLRE Carina Property s.r.o. získal stavební povolení pro stavbu projektu H-park o podlažní ploše zhruba 8 tisíc metrů čtverečních. Tento projekt nabídne mix obchodních, kancelářských a skladových ploch k pronájmu. Lokalita se nachází na okraji centra města, v sousedství komerční zóny v Heršpické ulici.

H-Park_Brno

Pronájmem bylo pověřeno oddělení průmyslových nemovitostí z poradenské společnosti Cushman & Wakefield. „Brněnský trh má v rámci České republiky unikátní pozici. Poptávka po průmyslových nemovitostech zde dlouhodobě převyšuje nabídku. Důvodem je nedostatek vhodných pozemků pro komerční výstavbu. Příchod nového developera je proto vítaným oživením,“ říká Jaroslav Kaizr, vedoucí pronájmu průmyslových ploch v Cushman & Wakefield.

„Společnost Raiffeisen Leasing Real Estate může nabídnout zajímavou alternativu pro nájemce, kteří nechtějí odejít do průmyslových parků na okraji Brna a upřednostňují spíše prostory v dosahu městského centra a s dobrou viditelností,“ dodává Kaizr.
„Lokalitu projektu H-park jsme stabilizovali a nyní je připravena realizace první fáze. Během dvou let jsme získali územní rozhodnutí pro celý projekt a stavební povolení pro obchodně-skladovací jednotky,“ říká Hynek Stupák, development manager společnosti Raiffeisen Leasing Real Estate. Do budoucna developer plánuje rozšíření projektu o druhou fázi, stavbu kancelářských prostor.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...