HUTIRA jmenovala nového ředitele a oznámila další změny

Brno, 14. dubna 2019 – Společnost HUTIRA, přední český dodavatel a výrobce zařízení z oblasti plynárenství, vodárenství a energetiky, oznámila nové strategické změny ve své struktuře. Ke dni 1. 4. 2019 byl novým ředitelem společnosti HUTIRA – BRNO, s.r.o. jmenován Radek Kundrata (na snímku), jenž doposud zastával funkci výkonného ředitele. Dosavadní ředitel společnosti Ivo Hutira ml. nadále zůstává jednatelem společnosti.

kundrata hutira novy reditel

„Díky skvělému týmu a pracovnímu prostředí se nám daří trvale posouvat naši společnost vpřed. V nové pozici se zaměřím především na zkvalitnění spolupráce a rozšíření obchodních vztahů s našimi klienty a partnery. Stáváme se stále komplexnějšími, rozmanitějšími a silnějšími ve spektru nabízených služeb a produktů a těšíme se na ještě širší okruh spokojených zákazníků,“ řekl Radek Kundrata, ředitel společnosti HUTIRA – BRNO, s.r.o.

S účinností ke 12. 3. 2019 došlo také ke změně vlastníka ve společnosti HUTIRA – OMICE, s.r.o. Jediným společníkem je nyní společnost HUTIRA – BRNO, s.r.o. Novými jednateli ve společnosti HUTIRA – OMICE, s.r.o., jsou Ivo Hutira ml. a Ing. Pavel Kazda, MBA, který je zároveň ředitelem této společnosti. V souvislosti se změnami ve vlastnictví společnosti HUTIRA – OMICE, s.r.o. se mění i sídlo společnosti, a to na adresu Vintrovna 398/29, 664 41 Popůvky.

Organizační změna proběhla rovněž v dceřiné společnosti HUTIRA Slovakia s.r.o., kde se rozhodnutím valné hromady ze dne 25. 2. 2019 stal jedním z jednatelů Ing. Ivan Junga.

„Strategickou vizí našich společností je zachovávat a rozvíjet tradici i dobré jméno značky HUTIRA, udržovat a upevňovat pozici na všech úrovních našeho podnikání, být slušnou, hrdou, odpovědnou a kvalitní značkou nejen v očích našich zákazníků, ale i našich zaměstnanců. Jsem přesvědčen, že změny na pozicích vrcholového managementu budou značným přínosem pro naše firmy, zákazníky i partnery. Společenská odpovědnost a úcta k přírodě patří mezi hlavní pilíře našich společností,“ řekl Ivo Hutira ml., majitel a jednatel společnosti HUTIRA – BRNO, s.r.o.


Související články:

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF