U židenických kasáren hrozí kolony kvůli opravě železničního mostu

Brno, 9. července 2015 – Průjezdný pouze jeden jízdní pruh v každém směru. Právě tak bude vypadat až do 6. srpna dopravní omezení na ulici Svatoplukova před židenickými kasárnami. Z důvodu opravy železničního mostu zde musí řidiči počítat s možným zdržením a kolonami.

dopravni zacpa

„V období od 1. července do 6. srpna zde bude probíhat v rámci modernizace železnice v úseku Brno – Maloměřice a Brno – Židenice sanace železničního podjezdu, která si vyžádá částečnou uzavírku silnice I. třídy,“ upozorňuje mluvčí jihomoravského krajského úřadu Eliška Holešinská Windová.

Stavební práce se uskuteční ve třech etapách tak, že vždy bude zachován průjezd jedním jízdním pruhem v každém směru jízdy včetně zajištění průjezdu všech nákladních automobilů. „Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi exponovaný a kapacitně přetížený úsek Velkého městského okruhu, lze očekávat kolony a zdržení při cestování,“ doplnila Windová.

(red, tof)


Související články:
honor 50

Tipy pro péči o váš smartphone

Mnoho lidí považuje mobilní telefon za jeden ze svých nejcennějších věcí. Obsahuje stovky vzpomínek, včetně fotografií, kontaktů, zpráv a dokonce i videí. Je proto důležité vědět, jak se o naše telefony starat, aby vydržely co nejdéle. Smartphony vydrží v průměru dva až tři roky, ale pokud se o ně správně staráte, mohou žít déle. Svůj smartphone můžete chránit před poškozením a smrtí dříve, ne...