Srážka dvou kamionů uzavřela dálnici D1 v Brně, doprava je odkláněna na Vídeňskou

Brno, 31. července 2012 (MEDIAFAX) - Nehoda dvou nákladních vozidel zablokovala v úterý v Brně provoz na dálnici D1 ve směru na Prahu. Dopravu vedeme po objízdné trase, řekl brněnský policejní mluvčí Bohumil Malášek.

nehoda-kamion-rychlost250

Nehoda se stala před jedenáctou hodinou. "Jeden kamion zezadu narazil do druhého. Jeden z řidičů se lehce zranil," uvedl Malášek. Podle něj z jednoho z aut unikla na silnici nebezpečná látka, kterou se snaží zlikvidovat hasiči.

Dálnice je ve směru na Prahu uzavřená. "Dopravu odkláníme na 194. kilometru na Vídeňskou ulici kolem hřbitova a nemocnice a řidiče navádíme zpět v Bítešské ulici na 190. kilometru," řekl Malášek. Dodal, že podle odhadů by měla být vozhovka neprůjezdná nejméně do 15. hodiny.

Lenka Horáková

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...