Planes.cz: Wizz Air příští rok v létě ještě více zredukuje lety z Prahy i Brna

Praha, 24. října 2011 (MEDIAFAX) - Bez velkých překvapení začal prodej letních letenek nízkonákladové letecké společnosti Wizz Air z Prahy a Brna, podle současné situace se v létě 2012 nevrátí na podzim zrušená spojení z Prahy do Bruselu Charleroi a Osla Torpu. V pondělí o tom informoval specializovaný letecký server planes.cz. Ze tří na dvě se meziročně sníží počet týdenních letů do Madridu a Neapole, o jeden let přijde také Řím. Navýšení se naopak dočká Londýn Luton (z 11 letů týdně na dva denně) a Bari (z dvou na tři týdně).

Letadlo-01

Nabídka Wizz Airu v období letního letového řádu, tedy v období od 25. března do 27. října 2012, zahrnuje lety z Prahy do Barcelony (út, čt, so), Bari (út, čt, so), Bergama (po, st, pá, ne), Burgasu (od 17. června do 16. září, st, ne), Eindhovenu (po, st, pá, ne), Londýna Lutonu (2x denně), Madridu (út, so), Neapole (po, pá), Říma (po, st, pá, ne) a Trevisa (po, st, pá).

Z Brna bude létat do Eindhovenu (po, pá), Londýna Lutonu (po, st, pá, ne) a Říma (st, ne).

Filip Sušanka

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...