Brněnské letiště začalo spolupracovat s Kiwi.com

Brno, 22. října 2018 – Letiště Brno začalo spolupracovat na prodeji letenek s globálním vyhledávačem a špičkovým brněnským start-upem společností Kiwi.com. Nově si tak návštěvníci webu letiště mohou pohodlně koupit výhodné navazující letenky do světových destinací.

letiste brno spoluprace s kiwi com

Kiwi totiž propojuje i aerolinky, které spolu běžně nespolupracují, takže cestující můžou jeho prostřednictvím snadno najít stovky destinací, kam lze z Brna doletět do několika hodin se snadným přestupem v Mnichově, v Londýně nebo zanedlouho v Miláně. Například cesta Brno – New York zabere 12 hodin, Hongkong 15 hodin nebo Toronto 10 hodin, vždy jen s jedním přestupem.

„Letiště modernizuje i po technologické stránce a jsem rád, že jsme tímto odstartovali spolupráci se skvělou globální společnosti Kiwi.com. Od začátku mi přišlo jen logické, aby Letiště Brno a Kiwi.com sídlící v Brně úzce spolupracovali. Toto je začátek spolupráce a věřím, že budeme postupně nalézat další způsoby, jak si bude brněnské letiště a brněnské kiwi.com vzájemně prospěšné,“ říká Milan Kratina, předseda představenstva Letiště Brno.

„Líbí se nám progresivní přístup managementu brněnského letiště, který kopíruje současný celosvětový trend maximální vstřícnosti k zákazníkovi. Věřím, že jsme teprve na začátku oboustranně výhodné spolupráce, ze které však budou nejvíce těžit obyvatelé celého moravského regionu. Letiště Brno má velký potenciál a vzájemné partnerství nabídne zákazníkům možnost cestovat do zcela nových destinací,“ říká Tomáš Dostál, Airport Partnerships Manager, ze společnosti Kiwi.com.

Aktuálně lze díky spolupráci s Kiwi.com v nabídce listopadových letenek na webu letiště najít například zpáteční letenku z Brna do Osla za necelých 1 200 Kč, do Barcelony za 1 400 Kč nebo například do Marrákeše za necelé 2 000 Kč.

Skupina Accolade se stala majitelem společnosti Letiště Brno, provozující brněnské letiště, loni v listopadu. Od té doby Letiště Brno investovalo do rozvoje zázemí pro cestující, letecké společnosti a zaměstnance letiště už několik desítek milionů korun. Tou nejvýznamnější novinkou letošního roku je start nové linky Brno – Milán Bergamo provozované společností Ryanair. První let je plánovaný na velmi symbolické datum 28. října, tedy na sté výročí vzniku Československa.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  7  8
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF