Dálnice mezi Brnem a Vyškovem se opravuje, řidiče čekají dlouhé kolony

Brno, 11. července 2011 (MEDIAFAX) - Všichni řidiči, kteří pojedou po dálnici D1 z Vyškovska na Brno musejí pondělkem počínaje počítat se zdržením a v dopravních špičkách i s kilometrovými kolonami. Dopravní omezení se týká úseku mezi 210. a 208. kilometrem a potrvá do konce července, řekla mluvčí Ředitelství silnic a dálnic Martina Vápeníková.

Dopravni-zacpa-2

Částečná uzavírka dálnice se týká zhruba dvousetmetrových úseků, kde silničáři vybourávají a betonovou směsí zalévají výtluky. "Dělníci se nevracejí do stejného místa, postupují každé dva dny po dvou stovkách metrů," řekla Vápeníková.

Silničáři upozorňovali na zpomalení cesty po dálnici s předstihem. V pondělní ranní špičce se však před uzavřeným místem na 209. kilometru dálnice vytvořila kolona pomalu popojíždějících vozidel o sedmikilometrové délce.

Jiří Nováček

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...