Policie v Brně nasadí během stávky maximální počet dopravních policistů

Brno, 10. června 2011 (MEDIAFAX) - Policie v Brně se na pondělní stávku pečlivě připravuje, hodlá na ni nasadit maximální počet dopravních policistů. Doplní je policisté z dalších služeb a strážníci městských či obecních policií, řekl v pátek Jindřich Rybka, vedoucí Odboru služby dopravní policie Jihomoravského kraje.

policista_ridi_dopravu-Brno250

"Počítáme s nejkrizovějším scénářem, dopravní policisty doplní další policisté a strážníci. Budou regulovat a organizovat dopravu na nejfrekventovanějších křižovatkách, hlavních na silničních tazích a dopravních uzlech kraje," sdělil Rybka.

Podle něj by lidé měli počítat až s hodinovým zpožděním při jízdě autem. "Chystáme i případná záchytná parkoviště, na která budeme řidiče aut směřovat. Parkoviště budeme střežit," uvedl.

Kvůli stávce bude v akci také policejní vrtulník.

Lenka Horáková

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...