Lužánky pořádají Relaxační den, kde budete na prvním místě vy

Brno, 7. dubna 2022 – Jste stále v jednom kole a potřebujete takzvaně vypnout? Pasivně i aktivně si odpočinete na Relaxačním dni v Lužánkách. Lektoři z Rukodělného ateliéru a oddělení Jóga a zdraví už tradiční akci pořádají tentokrát v nových prostorách v centru Brna na Solniční. Stavte se 10. dubna načerpat sílu po zimě.

relaxacni den luzanky

Relaxační den přinese nejen odpočinek a radost z tvoření, ale také inspiraci a nevšední zážitky. Chtěli byste si sami vyrobit domácí kosmetiku, barefoot sandály nebo šperk z vinutých perel? Mít doma designérskou misku ze surového betonu a skleněné mozaiky, která je nyní velice trendy? Vyzkoušet sklářskou techniku a elegantní malbu tuší? Zkušení lektoři se na vás těší!

„Smyslem akce je, aby se lidé zastavili, věnovali se sami sobě a také se naučili něco nového. Harmonogram kurzů jsme naplánovali tak, aby si návštěvníci vyzkoušeli v jeden den více aktivit,“ uvedla jedna z organizátorek Anna Königová.

Pro nastavení vnitřní pohody je potřeba se taky pořádně protáhnout! Lekce jógy nabízí komplexní posílení celého těla, které má blahodárné účinky i na mysl. Můžete zažít také meditaci pomocí zpěvu, tance a netradiční hudební lázně. Po celý den můžete využít také vyšetření arteriografem, který diagnostikuje srdeční aktivitu i cévní cirkulaci.

„Letošní novinkou je Čchi kung s mistrem Pavlem Kalou a hudební lázeň s Věrkou Bělehrádkovou. Praxe v kurzech uvede účastníky do vnitřní stability i uvolnění. Můžete vybrat jen jednu aktivitu, či na sebe nechat působit vícero z nich. Vzájemně se posilují a doplňují,“ popsal Petr Blaha část programu, který se bude věnovat pohybu.

Akce určená pro dospělé a děti od 12 let se uskuteční v neděli 10. dubna 2022 na Solniční 12 v centru Brna od 10 do 17 hodin. Kapacita jednotlivých aktivit je omezená, proto je nutná rezervace na webu relaxacniden.luzanky.cz.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...