Inspirativní večer akčních žen v Brně ukáže, jak žít svůj sen

Brno, 9. prosince 2018 – Networkingu i motivaci je věnován inspirativní večer akčních žen. Ten se uskuteční 13. prosince v Brně a představí čtveřici zajímavých žen, které se podělí o své zkušenosti a zážitky. Na setkání budou představeny novinky ze světa módy, kulinařiny nebo osobního rozvoje.

zena lezici

Akce, na nichž se lidé podobných zájmů a toužící po osobním rozvoji mohou potkávat tváří v tvář, se již řadu let těší velké popularitě. Vedle konferencí, workshopů a networkingů, které jsou zaměřené především oborově, existují i akce, jež nejsou určeny výhradně profesionálům v dané oblasti, ale široké skupině lidí s obdobnými zájmy nebo obdobným naladěním. Takovou akcí je i inspirativní večer akčních žen, jehož již druhý ročník se koná 13. prosince od 17:00 v Brně v bistru Hawranek.

„Naše komunita je především o vzájemné podpoře a inspiraci, k níž slouží nejen náš magazín, ale právě i akce, které pravidelně pořádáme pro všechny akční ženy toužící po změně a růstu. Pomáháme si v byznysu, kariéře i vzdělávání,“ vysvětluje Noémi Vránková z komunity Akčních žen.

Večer plný pozitivní energie
Večerem plným motivace, inspirace a novinek z oblasti krásy, zdraví či osobního růstu provede zejména čtveřice výjimečných žen: módní blogerka Lenka Madlenová alias Stylemon, foodblogerka Svatava Vašková neboli Coolinářka, IT odbornice a členka rady neziskové organizace Czechitas Bára Bühnová a koučka Lucie Königová. Všechny tyto akční ženy žijí svůj život naplno, inspirují ostatní, pokořují své osobní hranice, hýří pozitivní energií a chtějí své zkušenosti předávat dál, a tím zlepšovat životy druhých.

„Heslem tohoto ročníku Večera akčních žen je ‚Žij svůj barevný sen‘. Chceme ženám ukázat, že jejich život může být barevný a barvitý, chce to jen chtít. Já osobně zastávám názor, že barvy mají nejen silný vliv na náš vzhled, ale i na naši náladu a také energii, kterou šíříme kolem sebe,“ říká Lenka Madlenová, autorka blogu o módě The Stylemon.

Akční ženy chtějí bořit limity a pomáhat ke šťastnému životu
O limitech nastavených společností a boření stereotypů bude řeč ve výstupu Barbory Bühnové, která prostřednictvím organizace Czechitas vzdělává dívky a ženy v oboru IT, tedy v oblasti, již si s něžným pohlavím mnoho lidí nedokáže spojit. „I když ženám a děvčatům prakticky ukazujeme, že si s počítači mohou rozumět, naším primárním cílem je dát jim důvěru v sebe sama. Dokázat jim, že mohou uspět v jakémkoliv oboru, budou-li chtít,“ prohlašuje Bára.

To Svatava Vašková alias Coolinářka bude mluvit o oblasti naopak s ženským pohlavím úzce spojované, a to o vaření. Její úspěšný blog plný skvělých receptů nemá za cíl ohromovat vysokým kulinářským umění, ale hlavně inspirovat. „Jídlo je mojí vášní. Nemám ale ambice na nějaké extravagance, zaměřuji se na takové recepty, které mohu otestovat na vlastní rodině,“ říká Svatava, která je navíc také velmi šikovnou foodstylistkou a pořádá pravidelné workshopy fotografování jídla.

Inspirovat chce i známá koučka Lucie Königová, ta se ovšem především věnuje osobnímu růstu a rovněž vzdělává dospělé o rodičovství – třeba prostřednictvím projektů jako Online rodičovská univerzita nebo knihy (Ne)gramotný rodič. „Osobní růst vnímám jako svůj životní styl a zásadně mě v něm posunula právě role mámy. Chci lidem pomoci najít cestu k sobě samým, ukázat jim, jak být šťastní. To je mé životní poslání,“ vysvětluje Lucie.

Vstupenky na akci lze zakoupit v předprodeji až do 11. prosince za 390 Kč a každá účastnice získá v rámci vstupenky i lístek do tomboly, malé občerstvení a drobný dárek. Samozřejmostí je kopec inspirace, motivace a množství nových kontaktů. Součástí bude i zajímavý doprovodný program včetně módní přehlídky české firmy POSHme.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...