Pirátská strana
Helios

VIP bazar ve Vaňkovce vynesl 105 tisíc korun na charitu

Brno, 27. listopadu 2018 – Celkem 105 tisíc korun se vybralo pro nadační fond Be Charity Báry Nesvadbové díky VIP bazaru, který se v neděli 25. listopadu konal v Galerii Vaňkovka Brno. VIP bazarem vyvrcholila třídenní akce s názvem Black Price Days, jejíž doménou byly v Galerii Vaňkovka Brno velké slevové akce a bohatý doprovodný program.

V Galerii Vaňkovka se v neděli konal již třetí ročník charitativního VIP bazaru Báry Nesvadbové. Návštěvníci obchodního centra tak měli možnost zakoupit si oblečení od významných českých i světových návrhářů a přispět na dobrou věc. Pro nadační fond Be Charity, jehož zakladatelkou je právě Bára Nesvadbová, se nakonec podařilo vybrat 105 tisíc korun. Veškerý výtěžek tak poputuje na rehabilitaci a rehabilitační pomůcky pro dlouhodobě nemocné či jinak znevýhodněné osoby a jejich rodinné příslušníky, kteří se o ně starají.

„Kdokoliv s tak velkým štěstím, jako je zdraví, by neměl zavírat oči před ostatními. Pomáhat postiženým je pro členy Nadačního fondu Be Charity přirozené, samozřejmé a absolutně automatické,“ uvedla Bára Nesvadbová.

Do VIP bazaru tentokrát zařadily kromě jiných oblečení také například Beata Rajská, Gábina Páralová, Klára Nademlýnská či Tatiana Kovaříková. „Velice nás těší, že jsme již třetí rok spojili své aktivity s touto dobročinnou akcí,“ uvedl ředitel Galerie Vaňkovka Jan Borůvka.

Bazar byl vyvrcholením třídenního slevového maratonu a doprovodného programu s názvem Black Price Days. „Spojení charitativní akce s Black Friday, který jsme protáhli na celý víkend, se opět ukázalo jako nejlepší možné řešení,“ řekl Borůvka. Důkazem je podle něj především enormní nárůst počtu zákazníků během celého víkendu. „Za celé tři dny dorazilo do našeho centra o polovinu návštěvníků více ve srovnání s běžným provozem, což naplnilo naše předpoklady. I díky tomu se pro nadační fond mohla vybrat tak vysoká částka,“ doplnil Borůvka.


Související články:

Kulturní akce v Brně

<<  Říjen 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  71011
121314161718
192021232425
262728293031 
Nejbližší akce
08.10. Milena Fucimanová: Hnízda v octu..
09.10. Milena Fucimanová: Hnízda v octu..
15.10. Milena Fucimanová: Hnízda v octu..
22.10. Agadir: Na strunách naděje, Oleg S..

upoutavka-restaurace3-FIN

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Tiskárna Brno (CCB)
Šalina 300x250