Vánoční a novoroční pohlednice Konta Bariéry i letos pomáhají potřebným

Brno, 16. listopadu 2017 - Rádi posíláte vánoční a novoroční přání nějak zvláštní, výjimečná a originální? V tom případě letos sáhněte po tom od Konta Bariéry. A i když nejste typ člověka, který chodí často na poštu, udělejte výjimku. Ptejte se tam po letošní vánoční pohlednici od Konta Bariéry, protože ona je zvláštní hned třemi způsoby.

V první řadě jsou tyto pohlednice už léta miniaturami uměleckých děl. Motivy pro ně totiž tvoří přední čeští výtvarníci. Proto jsou i vyhledávaným sběratelským artiklem. Ta letošní je zmenšeninou obrazu od známého výtvarníka Richarda Augustina.

Co je druhou zvláštností? Pohlednici je možné složit do malého trojrozměrného objektu díky němuž motiv dostane i svou zvláštní prostorovou plasticitu. A pak už jej můžete postavit třeba na poličku a oživí a ozdobí váš interiér. A do třetice jen toho všeho dobrého. Zakoupením těchto pohlednic přispějete Kontu Bariéry. Pomůžete a podpoříte realizaci bezbariérových úprav škol a školek po celé ČR.

Za celých 20 let, kdy se pohlednice staly již předvánoční tradicí, přesáhl celkový příjem z jejich prodeje hranici 22 milionů korun. Bylo pomoženo více než dvěma stům mateřských, základních, speciálních, pomocných, zvláštních a středních škol i učilišť po celé ČR. A to vše díky zájmu široké veřejnosti o tato atypická a zvláštní přání. To letošní s motivem spícího andílka vám nemůže chybět! Pro zájemce z řad firem je pohlednice možné objednat a zakoupit na webu projektypomahaji.cz a to včetně dotisku přání a firemního loga.


Související články:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kulturní akce v Brně

<<  Leden 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  810111213
14151620
2124252627
28293031   
Nejbližší akce
22.01. Salome (1905)..
23.01. SHOW stání - Stand-up comedy..
14.02. S batohem do Peru..
21.02. Agadir: Na strunách naděje, Teťana..
03.03. Benefiční koncert Police Symphony ..

upoutavka-restaurace3-FIN

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Tiskárna Brno (CCB)