Na Halloween s tajemnými postavami zamiřte v sobotu do zoo

haloweenBrno, 30. října 2014 - Sobota 1. listopadu bude v zoologické zahradě zábavná i trochu strašidelná, protože bude ve znamení dýní a halloweenských masek. Zahrada bude otevřena za normální vstupné až do 18 hodin a program nabídne soutěž o nejkrásnější dýni, dýňové dobroty i ohňovou show.

„Otevírací doba zoologické zahrady je od listopadu do února od 9 do 16 hodin, ale 1. listopadu uděláme výjimku. Halloweenský program začíná v 16:00 a končí ve 20:00, proto budou v tento den pokladny otevřeny až do 18:00. Pro návštěvníky, kteří se budou chtít účastnit soutěže O nej dýni, budou připraveny zdarma halloweenské dýně v dolní části zahrady u točny zoovláčku,“ uvedla mluvčí brněnské zoo Monika Brindzáková

V 17:00 začne strašidelná stezka zahradou, na které se lidé setkají se záhadnými postavami, ale také se zvířaty, které jim představí jejich chovatelé. V rámci celého podvečera se návštěvníci mohou setkat s medvědy kamčatskými, pandami červenými, velbloudy, lemury a plameňáky. Na pódiu u Dětské zoo pak na závěr pořadatelé vyhlásí a odmění deset nejkrásnějších a nejstrašidelnějších dýní a dárkem pro všechny bude ohňová show v podání Dua In Flamenus.


Související články:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

upoutavka-restaurace3-FIN

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Tiskárna Brno (CCB)