Na Den dětí chystají bohatý program i v Zoo Brno

zoo papousek kakaduBrno, 29. května 2014 - V neděli 1. června mohou přijít děti do zoologické zahrady oslavit svůj svátek se zvířátky a také s Českou průmyslovou zdravotní pojišťovnou. Pro malé návštěvníky bude připravena stezka složená z jednoduchých úkolů, například stavění komínu z kostek, házení kroužků na cíl, skákání přes švihadlo nebo malování na chodník.

„Zveme rodiny s dětmi na program připravený v zábavném duchu a věříme, že to bude pro děti hezká oslava jejich svátku. Pro všechny účastníky máme připravené diplomy a drobné dárky,“ říká mluvčí České průmyslové pojišťovny Elenka Mazurová. Děti si na začátku stezky U Tygra vyzvednou hrací kartu a pak už budou jen sbírat razítka na jednotlivých stanovištích. Akce potrvá od 9:00 do 17:00 v celém areálu zahrady.

Součástí programu celého dne bude také ve 14:00 předání adoptivního certifikátu pandy červené zástupcům Slovenského plynárenského průmyslu a při té příležitosti se návštěvníci mohou zúčastnit mimořádného komentovaného krmení pand. Další slavnostní okamžik proběhne ve 14:30, a to slavnostní vyhlášení výsledků fotosoutěže Objektivem návštěvníka. Ceny vítězům předají na pódiu u Dětské zoo porotci fotograf Miloš Budík a moderátor Honza Musil.

Pro soutěžící i hosty vystoupí Taneční a stepařská škola manželů Bartůňkových, ve které se objeví také dvojnásobný mistr světa ve stepu Tobiáš Košir.

(red)


Související články:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Inzerce

Kulturní akce v Brně

upoutavka-restaurace3-FIN

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Ocean48
Velkobílovická vína