Brno si užije Pohodovou noc pro Afriku, výtěžek pomůže kamerunským lesům

Brno, 27. května 2014 - Již tento pátek 30. května proběhne v brněnském klubu Trojka a na nádvoří Domu pánů z Kunštátu benefiční akce No Wahala Nite, jejíž výtěžek poputuje do Kamerunu na obnovu horských mlžných lesů. Návštěvníci se mohou těšit na promítání mezinárodně oceněného filmu Muž, který sází stromy a také na vystoupení kapely Republic of Two, která zde představí své nové album Silent Disco.

prales

Na závěr večera proběhne afterparty s DJ DaRoot a DJ Mirror. No Wahala Nite je prvním benefičním koncertem občanského sdružení Kedjom Keku, které si klade za cíl právě obnovu horských mlžných lesů v severozápadním Kamerunu.

„Už dlouho jsme chtěli benefiční akci uspořádat, oslovit širší okruh lidí a představit cíle našeho sdružení,“ říká Barbara Tesařová z občanského sdružení Kedjom Keku, jedna z hlavních organizátorek celé akce. „Když jsem pro Republic of Two natočili v Kamerunu videoklip, bylo to pro nás povzbuzení do další práce. Rozhodli jsme se, že je na benefiční akci ten správný čas. Návštěvníkům představíme nejen činnost našeho občanského sdružení, ale i zmíněný, námi natočený, videoklip k písni Cold hands a mnoho dalšího,“ láka Bára Tesařová.

No Wahala Nite znamená v pidgin English (tj. ve zjednodušené angličtině, kterou lze v Africe často slyšet) Pohodová noc a program se ponese právě v duchu pohody a zábavy.

Program:

  • 18:00 - promítání filmu Muž, který sází stromy a následná beseda se členy občanského sdružení Kedjom Keku
  • 19:30 - koncert Petra Wajsara, frontmana kapely Hi-Fi
  • 20:30 - koncert kapely Republic of Two v rámci turné k nové desce Silent Disco
  • 22:00 - afterparty v klubu Trojka – funky Dj´s DaRoot a Mirror

Vstupné je 150 Kč.

Akci pořádá občanské sdružení Kedjom Keku a partnerem celé akce No Wahal Nite je Mobil Plus a Kavárna Trojka. Akce vznikla ve spolupráci s Domem Umění města Brna.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...