Brno si užije Pohodovou noc pro Afriku, výtěžek pomůže kamerunským lesům

Brno, 27. května 2014 - Již tento pátek 30. května proběhne v brněnském klubu Trojka a na nádvoří Domu pánů z Kunštátu benefiční akce No Wahala Nite, jejíž výtěžek poputuje do Kamerunu na obnovu horských mlžných lesů. Návštěvníci se mohou těšit na promítání mezinárodně oceněného filmu Muž, který sází stromy a také na vystoupení kapely Republic of Two, která zde představí své nové album Silent Disco.

prales

Na závěr večera proběhne afterparty s DJ DaRoot a DJ Mirror. No Wahala Nite je prvním benefičním koncertem občanského sdružení Kedjom Keku, které si klade za cíl právě obnovu horských mlžných lesů v severozápadním Kamerunu.

„Už dlouho jsme chtěli benefiční akci uspořádat, oslovit širší okruh lidí a představit cíle našeho sdružení,“ říká Barbara Tesařová z občanského sdružení Kedjom Keku, jedna z hlavních organizátorek celé akce. „Když jsem pro Republic of Two natočili v Kamerunu videoklip, bylo to pro nás povzbuzení do další práce. Rozhodli jsme se, že je na benefiční akci ten správný čas. Návštěvníkům představíme nejen činnost našeho občanského sdružení, ale i zmíněný, námi natočený, videoklip k písni Cold hands a mnoho dalšího,“ láka Bára Tesařová.

No Wahala Nite znamená v pidgin English (tj. ve zjednodušené angličtině, kterou lze v Africe často slyšet) Pohodová noc a program se ponese právě v duchu pohody a zábavy.

Program:

  • 18:00 - promítání filmu Muž, který sází stromy a následná beseda se členy občanského sdružení Kedjom Keku
  • 19:30 - koncert Petra Wajsara, frontmana kapely Hi-Fi
  • 20:30 - koncert kapely Republic of Two v rámci turné k nové desce Silent Disco
  • 22:00 - afterparty v klubu Trojka – funky Dj´s DaRoot a Mirror

Vstupné je 150 Kč.

Akci pořádá občanské sdružení Kedjom Keku a partnerem celé akce No Wahal Nite je Mobil Plus a Kavárna Trojka. Akce vznikla ve spolupráci s Domem Umění města Brna.


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

upoutavka-restaurace3-FIN

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Kalendář vinařských akcí

Kulturní akce v Brně

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce

Žádné události