IRS Jobs

Slavnosti malých pivovarů v Semilasse již tuto sobotu

Brno, 7. listopadu 2013 - V sobotu 9. listopadu se v brněnském Semilasse od 15 hodin uskuteční slavnosti malých pivovarů. Na akci bude představeno celkem šest zajímavých minipivovarů. V první polovině slavností proběhne soutěž “O nejlepší pivo večera,” kde budou moci návštěvníci akce ochutnávat pivní speciality a rozhodnout o výsledku soutěže. Do ukončení soutěže (20.30 hod) bude jednotná cena piva 15 KČ za půllitr. Celou akci budou doprovázet vystoupení hudebních skupin.

Odpoledne zahájí kapela “Stanley Voda" který má ve svém repertoáru mimo jiné například Boba Dylana, Michala Prokopa a Vladimíra Mišíka. V 18 hodin na pódiu předvede show kapela “Ukulele Troublemakers” v netradičním podání známých hitů od AC/DC, Michaela Jacksona, Guns´n´roses, Nirvany, Beatles a dalších. Po vyhlášení soutěže odstartuje pivní party skupina “Zelená pára” hrající písně známých českých a zahraničních interpretů.

Vstupenky je možné koupit v brněnských předprodejích za symbolickou cenu 70 Kč. Na místě je cena vstupenky 90 Kč. Navíc je možné si vstupenku koupit prostřednictvím SMS předprodeje za cenu 90 Kč. Akce má omezenou kapacitu. Více na webu semilasso.cz. 

(red)


Související články:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

upoutavka-restaurace3-FIN

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Tiskárna Brno (CCB)